Vandaag jarig

Marco Ebbinkhuysen
Britte ter Hoeve
Faas Kraneveld
Gretha Mulder
Yazmin Sanz Fresneda
Lotte Wardenaar

Mededelingen

Clubcompetitie

1. MA3-Z
2. JC1-Z
3. JA1 - play off
4. MD4
5. HL
hele clubcompetitie..

BAR

(% bezetting bar)
december 100,00 %
januari 0 %
februari 0 %
Gehele barschema

Quicklinks


Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Clubprestaties

overall greengeelred
week greengeelred

overall: 14% |week: 41%

Teams


Wedstrijdschema
Quick links naar de eerstvolgende wedstrijddagen:
zat 16 dec -  zon 17 dec -  zat 23 dec -  zat 6 jan -  zon 7 jan -  zat 13 jan -  zon 14 jan -  zat 20 jan -  zon 21 jan -  zat 27 jan - 

laat schema zien voor  


14 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E1 483  MHC Amstelveen ME1    10:45  11:15 Veld 3   C info
M6E2 2741  M.H.C. Purmerend ME4 30   09:45  10:45 uit -     info
M6E3 2840  MHC de Reigers ME4    09:30  10:00 Veld 3   D info
M6E4 2733  AHC IJburg ME2    08:30  09:00 Veld 3   D info
M6E5 2731  H.C. HISALIS ME1    10:45  11:15 Veld 3   D info
M6E6 2746  THC Hurley ME4 25   07:50  08:45 uit -     info
   veld 21 A  
M6E7 499  MHC Heerhugowaard ME3 45   08:45  10:00 uit -     info
   Veld1B  
 
M8E1 2674  K.H.C. Strawberries M8E1 30   08:00  09:00 uit -     info
   veld 2AB  
M8E2 2668  HC Bloemendaal M8E1    10:00  10:30 Veld 4   CD info
M8E3 12874  S.M.H.C. Magnus M8E1    11:15  11:45 Veld 4   AB info
M8E4 2873  MHC Alliance M8E6 30   09:15  10:15 uit -     info
M8E5 2662  AHC IJburg M8E4    08:30  09:00 Veld 4   CD info
M8E6 473  MHC Heerhugowaard M8E2 45   10:00  11:15 uit -     info
   Veld 1AB  
 
MF1 2721  Pinoké MF3 25   08:35  09:30 uit -     info
MF2 2813  Hockeyclub VVV MF6    10:45  11:15 Veld 3   B info
MF3 2707  HV Myra MF4    10:45  11:15 Veld 3   A info
MF4 2810  Hockey Vereniging Mijdrecht MF1    09:30  10:00 Veld 3   B info
MF5 2711  Pinoké MF6 25   08:35  09:30 uit -     info
 
J6E1 2858  Hockey Vereniging Abcoude JE3    08:30  09:00 Veld 3   C info
J6E2 2857  BHC Overbos JE1    09:30  10:00 Veld 3   C info
J6E3 2647  AHC IJburg JE2 45   07:45  09:00 uit -     info
 
J8E1 2802  Pinoké J8E2    10:00  10:30 Veld 4   AB info
J8E2 2698  HC Bloemendaal J8E2 40   09:35  10:45 uit -     info
J8E3 450  Waterlandse Hockey Club J8E1    08:30  09:00 Veld 4   AB info
 
JF1 2890  Hockeyclub VVV JF2 30   08:00  09:00 uit -     info
JF2 508  HC Athena JF3    08:30  09:00 Veld 3   B info
JF3 12822  HIC JF2    09:30  10:00 Veld 3   A info

14 oktober | Oudste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MA1  !Oefenwedstrijd Reigers MA1      17:00 Veld 1    info
MA4 13205  Alkmaarsche M.H.C. MA4 40   0  6 uit -     info
   Let op gewijzigde aanvangstijd!  
 
MC2  !Oefenwedstrijd JB3      11:45 Veld 2    info
MC3 13104  MHC de Kikkers MC3 30   4  2 uit -     info
MC4 13116  MHC Castricum MC5 45   9  0 uit -     info
MC6 13050  Waterlandse Hockey Club MC3    7  2 uit -     info
 
MD1  !Oefenwedstrijd Westerpark MD1    12:30 uit -     info
MD2  !Oefenwedstrijd AMVJ MD2      11:00 Veld 1    info
MD3  !Oefenwedstrijd Almere MD5      10:00 Veld 2    info
 
JA1 - play off 13213  BHC Overbos JA1    3  2 Veld 4    info
 
JB1 13197  Z.H.C. de Kraaien JB1    0  3 Veld 1    info
 
JD2 13100  MHC de Kikkers JD2 30   1  1 uit -     info