Vandaag jarig

Marco Ebbinkhuysen
Britte ter Hoeve
Faas Kraneveld
Gretha Mulder
Yazmin Sanz Fresneda
Lotte Wardenaar

Mededelingen

Clubcompetitie

1. MA3-Z
2. JC1-Z
3. JA1 - play off
4. MD4
5. HL
hele clubcompetitie..

BAR

(% bezetting bar)
december 100,00 %
januari 0 %
februari 0 %
Gehele barschema

Quicklinks


Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Clubprestaties

overall greengeelred
week greengeelred

overall: 14% |week: 41%

Teams


Wedstrijdschema
Quick links naar de eerstvolgende wedstrijddagen:
zat 16 dec -  zon 17 dec -  zat 23 dec -  zat 6 jan -  zon 7 jan -  zat 13 jan -  zon 14 jan -  zat 20 jan -  zon 21 jan -  zat 27 jan - 

laat schema zien voor  


9 december | senioren

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 29632  ZAAL Myra MA1 - AthenA MA1  17:20  17:20 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 34211  ZAAL Alliance MA7 - HBS MA5  12:20  12:20 AMSTERDAM  
Weeren, Sporthal De
Beemsterstraat 583
1024BE AMSTERDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 28095  ZAAL Reigers MB3 - Xenios MB5  14:50  14:50 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1

9 december | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E1 15272  MHC Amstelveen ME1 30   09:00  10:00 uit -     info
* AFGELAST *
M6E2 34687  BHC Overbos ME1 35   08:55  10:00 uit -     info
* AFGELAST *
M6E3 15288  MHC Alliance ME4    09:00  09:30 Veld 1   A info
* AFGELAST *
M6E4 15162  MHC Alliance ME9    09:00  09:30 Veld 1   B info
   veld opruimen na afloop  
M6E5 15314  AH & BC ME17 30   09:15  10:15 uit -     info
* AFGELAST *
M6E6 15374  A.M.H.C. Rood-Wit ME7 40   10:05  11:15 uit -     info
M6E7 15318  Hockeyclub AMVJ ME17 30     n.n.b uit -     info
* AFGELAST *
 
M8E1 15202  A.M.H.C. Rood-Wit M8E2 40   10:05  11:15 uit -     info
M8E2 15291  A.M.H.C. Rood-Wit M8E1 40   08:50  10:00 uit -     info
M8E3 15226  H.V. de Terriërs M8E2    09:30  10:00 Veld 4   CD info
M8E4 15273  HMHC Saxenburg M8E2    10:45  11:15 Veld 4   CD info
M8E5 15224  AHC IJburg M8E5    09:30  10:00 Veld 4   AB info
* AFGELAST *
 
MF1 15139  AH & BC MF1      n.n.b     info
* AFGELAST *
MF2 15315  U.H.C.QUI VIVE MF1 35     n.n.b uit -     info
* AFGELAST *
MF3 13381  Pinoké MF6    09:00  09:30 Veld 1    info
   veld opruimen na afloop  
* AFGELAST *
MF4 15197  Hockeyclub VVV MF4 30     n.n.b uit -     info
* AFGELAST *
MF4  !Reservering      11:00 Veld 3   A info
MF4 Clinic
MF5 34683  Xenios MF5 25   09:05  10:00 uit -     info
* AFGELAST *
 
J6E1 15156  AHC IJburg JE5    09:00  09:30 Veld 1   C info
   veld opruimen na afloop  
* AFGELAST *
J6E2 15431  HV Myra JE3 25     n.n.b uit -     info
* AFGELAST *
J6E3 15107  Pinoké JE3 25   08:35  09:30 uit -     info
* AFGELAST *
 
J8E1 15428  THC Hurley J8E2    13:30  14:00 Veld 4   AB info
J8E2 15097  A.M.H.C. Rood-Wit J8E4 40   08:50  10:00 uit -     info
J8E3 15432  HC Bloemendaal J8E4    10:45  11:15 Veld 4   AB info
 
JF1 15178  THC Hurley JF2 25   08:45  09:40 uit -     info
   veld 20 A  
* AFGELAST *
JF3 15434  AH & BC JF5    10:00  10:30 Veld 1   A info
   veld opruimen na afloop  
* AFGELAST *

9 december | Oudste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MA1-Z 29494  HC Athena MA1  3  4 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
MA1-Z 29766  HV Myra MA1  2  4 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
MA3-Z 26137  AHC IJburg MA2  8  3 IJMUIDEN  
IJmuiden-Oost, Sporthal
Tiberiusplein 6
1971HN IJMUIDEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
MA3-Z 26063  K.H.C. Strawberries MA3  5  2 IJMUIDEN  
IJmuiden-Oost, Sporthal
Tiberiusplein 6
1971HN IJMUIDEN
hal: Veld 1
MA4-Z 34223  MHCHBS MA5  2  3 AMSTERDAM  
Weeren, Sporthal De
Beemsterstraat 583
1024BE AMSTERDAM
hal: Veld 1
MA4-Z 34224  MHC Alliance MA7  12:40  13:10 AMSTERDAM  
Weeren, Sporthal De
Beemsterstraat 583
1024BE AMSTERDAM
hal: Veld 1
 
MB1-Z 27573  Z.H.C. de Kraaien MB1  3  2 EGMOND AAN ZEE  
Watertoren, Sporthal De
Watertorenweg 36
1931BA EGMOND AAN ZEE
hal: Veld 1
MB1-Z 27702  H.V. de Terriërs MB2  3  5 EGMOND AAN ZEE  
Watertoren, Sporthal De
Watertorenweg 36
1931BA EGMOND AAN ZEE
hal: Veld 1
MB2-Z 29845  A.M.H.C. Rood-Wit MB4  12:40  13:10 LIMMEN  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
MB2-Z 29711  HIC MB4  11:50  12:20 LIMMEN  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
MB5-Z 27956  MHC de Reigers MB3  2  3 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
MB5-Z 28239  Xenios MB5  3  0 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
 
MC3 34982  Hockey Vereniging Abcoude MC2      n.n.b     info
* AFGELAST *
MC4 34979  MHC Heerhugowaard MC2 45   2  1 uit -     info
MC7 34679  HC Bloemendaal MC7    1  0 Veld 2    info
 
MD4 34903  Pinoké MD6    4  2 Veld 2    info
 
JA1-Z 30399  BHC Overbos JA1  3  4 BEVERWIJK  
Waterwijk, Sporthal
Pieter Cheeuwenlaan 2
1948DD BEVERWIJK
hal: Veld 1
JA1-Z 30265  HC Athena JA1  2  8 BEVERWIJK  
Waterwijk, Sporthal
Pieter Cheeuwenlaan 2
1948DD BEVERWIJK
hal: Veld 1
 
JB2 34668  MHC Castricum JB2 45   08:30  10:15 uit -     info
* AFGELAST *
JB2-Z 30823  Hockey Vereniging Abcoude JB2  2  4 WILNIS  
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
JB2-Z 30956  WFHC JB2  2  3 WILNIS  
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
JB3-Z 25797  Hockeyclub VVV JB1  2  3 HAARLEM  
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
JB3-Z 25725  H.C. Haarlem JB2  4  5 HAARLEM  
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
 
JC1-Z 28353  Alkmaarsche M.H.C. JC2  5  2 AMSTERDAM  
Gustav Mahlerlaan, Blaashal
Gustav Mahlerlaan 2920
1081LB AMSTERDAM
hal: Veld 1
JC1-Z 28486  Xenios JC2  3  2 AMSTERDAM  
Gustav Mahlerlaan, Blaashal
Gustav Mahlerlaan 2920
1081LB AMSTERDAM
hal: Veld 1
JC2 34981  H.C. Haarlem JC2      n.n.b     info
* AFGELAST *
 
JD1 34909  U.H.C.QUI VIVE JD2 35   1  2 uit -     info
JD2 34666  HC Bloemendaal JD4    13  3 Veld 1    info
JD4 33972  Alkmaarsche M.H.C. JD3 40   09:20  10:30 uit -     info
JD4-Z 27458  Xenios JD4  1  4 EGMOND AAN ZEE  
Watertoren, Sporthal De
Watertorenweg 36
1931BA EGMOND AAN ZEE
hal: Veld 1
JD4-Z 27591  H.V. de Terriërs JD3  3  6 EGMOND AAN ZEE  
Watertoren, Sporthal De
Watertorenweg 36
1931BA EGMOND AAN ZEE
hal: Veld 1