Vandaag jarig

Tom Borst
Kai Bos
Fije ten Bosch
Suus Honingh
Rosa Honingh
Liv Penninx
Esmee Westra

Mededelingen

Clubcompetitie

1. JA1 - play off
2. MD4
3. HL
4. D3
5. H1
hele clubcompetitie..

BAR

(% bezetting bar)
Gehele barschema

Quicklinks


Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Clubprestaties

overall greengeelred
week greengeelred

overall: 25% |week: %


Wedstrijdschema
Quick links naar de eerstvolgende wedstrijddagen:
zon 26 aug -  vrij 31 aug -  zon 2 sep - 

laat schema zien voor  


20 januari | senioren

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 28254  ZAAL Pinok√© JA2 - Strawberries JA1  16:20  16:20 AMSTERDAM  
Velodrome
Sloterweg 1045
1066CD AMSTERDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 28290  ZAAL Qui Vive MA1 - AthenA MA1  18:20  18:20 ZAANDAM  
Zaanstad-Zuid, sporthal
De Weer 26
1504AH ZAANDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 29162  ZAAL AthenA MB6 - Qui Vive MB6  15:50  15:50 ZAANDAM  
Zaanstad-Zuid, sporthal
De Weer 26
1504AH ZAANDAM
hal: Veld 1
H1-Z 26737  BHC Overbos H1  6  8 BEVERWIJK  
Waterwijk, Sporthal
Pieter Cheeuwenlaan 2
1948DD BEVERWIJK
hal: Veld 1
H1-Z 26727  MHC Amstelveen H1  3  4 BEVERWIJK  
Waterwijk, Sporthal
Pieter Cheeuwenlaan 2
1948DD BEVERWIJK
hal: Veld 1

20 januari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E1 35301  A.M.H.C. Rood-Wit ME3  10:30  11:00 AMSTERDAM  A info
M6E2 36614  U.H.C.QUI VIVE ME2  12:30  13:00 AMSTERDAM  A info
M6E3 36567  MHC de Reigers ME1  11:25  12:30 HOOFDDORP   info
   Veld 3D  
* AFGELAST *
M6E4 35345  Alkmaarsche M.H.C. ME4  10:50  12:00 ALKMAAR   info
M6E5 35016  Waterlandse Hockey Club ME1  11:30  12:00 AMSTERDAM  A info
M6E6 36565  HIC ME5 22   10:05  11:00 AMSTELVEEN   info
* AFGELAST *
M6E7 35018  MHC Alliance ME12  09:30  10:30 HEEMSTEDE   info
 
M8E1-Z 33364  Hockeyclub AMVJ M8E1  12:40  13:10 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT  
Amstelhal/ Borchland
Borchlandweg 6-10
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: veld 1
M8E1-Z 33315  HIC M8E2  11:50  12:20 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT  
Amstelhal/ Borchland
Borchlandweg 6-10
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: veld 1
M8E5-Z 33441  Hockey Vereniging Mijdrecht M8E3  09:05  09:35 AMSTERDAM  
Aristoshal
Tom Schreursweg 10
1067MC AMSTERDAM
hal: Veld 1
M8E5-Z 33466  HC Athena M8E3  08:15  08:45 AMSTERDAM  
Aristoshal
Tom Schreursweg 10
1067MC AMSTERDAM
hal: Veld 1
 
MF1 36585  Xenios MF3  10:30  11:00 AMSTERDAM  C info
MF2 35304  HC Athena MF3  11:30  12:00 AMSTERDAM  C info
MF3 36625  A.M.H.C. F.I.T. MF5  12:30  13:00 AMSTERDAM  C info
MF4 35305  Xenios MF4 21   10:05  11:00 AMSTERDAM   info
* AFGELAST *
MF5 36625  A.M.H.C. F.I.T. MF3  12:30  13:00 AMSTERDAM   info
 
J6E1 36599  HIC JE2 22   10:05  11:00 AMSTELVEEN   info
* AFGELAST *
J6E2 35269  Z.H.C. de Kraaien JE2 14   10:10  11:00 WIJDEWORMER   info
J6E3 35332  HC Bloemendaal JE4  10:30  11:00 AMSTERDAM  B info
 
JF1 35329  AH & BC JF2  11:30  12:00 AMSTERDAM  D info
JF2 35311  AH & BC JF3 21   10:00  11:00 AMSTELVEEN   info
* AFGELAST *
JF3 35286  WFHC MIX F1  10:30  11:00 AMSTERDAM  D info

20 januari | Oudste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MA1-Z 28560  U.H.C.QUI VIVE MA1  1  4 ZAANDAM  
Zaanstad-Zuid, sporthal
De Weer 26
1504AH ZAANDAM
hal: Veld 1
MA1-Z 28426  HC Athena MA1  4  0 ZAANDAM  
Zaanstad-Zuid, sporthal
De Weer 26
1504AH ZAANDAM
hal: Veld 1
MA2-Z 31374  AH & BC MA3  2  4 AMSTELVEEN  
Amsterdam, Blaashal
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MA2-Z 31107  MHC Alliance MA4  4  5 AMSTELVEEN  
Amsterdam, Blaashal
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MA4-Z 34234  HV Myra MA4  6  5 LIMMEN  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
MA4-Z 34201  A.M.H.C. Rood-Wit MA6  3  4 LIMMEN  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
 
MB1-Z 32390  HC Athena MB2  3  4 ZAANDAM  
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
MB1-Z 32530  Z.H.C. de Kraaien MB1  0  2 ZAANDAM  
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
MB3-Z 29164  HV Myra MB4  2  6 HOOFDDORP  
Reiger Dome/ Arnolduspark
Arnolduspark 16
2132CR HOOFDDORP
hal: Veld 1
MB3-Z 29435  MHC de Reigers MB3  2  3 HOOFDDORP  
Reiger Dome/ Arnolduspark
Arnolduspark 16
2132CR HOOFDDORP
hal: Veld 1
MB4-Z 29302  HC Athena MB6  6  1 ZAANDAM  
Zaanstad-Zuid, sporthal
De Weer 26
1504AH ZAANDAM
hal: Veld 1
MB4-Z 29436  U.H.C.QUI VIVE MB6  2  2 ZAANDAM  
Zaanstad-Zuid, sporthal
De Weer 26
1504AH ZAANDAM
hal: Veld 1
MB5-Z 28892  MHC Bennebroek MB6 33   5  1 BENNEBROEK  
Kooi
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
MB5-Z 28760  Xenios MB5 33   4  3 BENNEBROEK  
Kooi
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
 
MC1-Z 31158  HC Bloemendaal MC2  6  5 AMSTERDAM  
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
MC1-Z 31288  THC Hurley MC2  6  0 AMSTERDAM  
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
MC2-Z 28466  MHC Amstelveen MC2 22   2  2 AMSTELVEEN  
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MC2-Z 28340  WFHC Hoorn (WFHC) MC1 22   0  1 AMSTELVEEN  
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MC4-Z 25928  A.M.H.C. Rood-Wit MC7 24   8  5 BADHOEVEDORP  
Sporthoeve, Sporthal
Snelliuslaan 1
1171CZ BADHOEVEDORP
hal: Veld 1
MC4-Z 25892  Xenios MC5 24   4  1 BADHOEVEDORP  
Sporthoeve, Sporthal
Snelliuslaan 1
1171CZ BADHOEVEDORP
hal: Veld 1
MC5-Z 25813  HC Athena MC5 22   2  3 AMSTELVEEN  
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MC5-Z 25780  HIC MC5 22   2  3 AMSTELVEEN  
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MC6-Z 26481  Hockey Vereniging Abcoude MC4  3  10 WILNIS  
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
MC6-Z 26408  MHC Alliance MC9  4  5 WILNIS  
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
 
JA1-Z 28389  K.H.C. Strawberries JA1  8  2 AMSTERDAM  
Velodrome
Sloterweg 1045
1066CD AMSTERDAM
hal: Veld 1
JA1-Z 28523  Pinok√© JA2  6  4 AMSTERDAM  
Velodrome
Sloterweg 1045
1066CD AMSTERDAM
hal: Veld 1
 
JB1-Z 27611  Alkmaarsche M.H.C. JB2 32   0  7 ALKMAAR  
Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
JB1-Z 27477  Z.H.C. de Kraaien JB1 32   1  4 ALKMAAR  
Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
JB3-Z 26389  Hockeyclub VVV JB1  5  1 HAARLEM  
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: Veld 1
JB3-Z 26429  A.M.H.C. Rood-Wit JB5  6  5 HAARLEM  
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: Veld 1
 
JC2-Z 26415  H.C. Haarlem JC2  3  2 AMSTERDAM  
IJburg, sporthal
Pampuslaan 1
1087HP AMSTERDAM
hal: Veld 1
JC2-Z 26486  AHC IJburg JC2  6  1 AMSTERDAM  
IJburg, sporthal
Pampuslaan 1
1087HP AMSTERDAM
hal: Veld 1
JC3-Z 29554  HC Athena JC5  0  0 AMSTELVEEN  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JC3-Z 29686  Hockey Vereniging Abcoude JC3  1  10 AMSTELVEEN  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1