Vandaag jarig

Eva Rodink

Mededelingen

Clubcompetitie

1. MD4-Z
2. MB4-Z
3. MD2-Z
4. MD3-Z
5. JA1 - play off
hele clubcompetitie..

BAR

(% bezetting bar)
Gehele barschema

Quicklinks


Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Clubprestaties

overall greengeelred
week greengeelred

overall: 16% |week: 37%

Teams


Wedstrijdschema
Quick links naar de eerstvolgende wedstrijddagen:
zat 20 jan -  zon 21 jan -  zat 27 jan -  zon 28 jan -  zat 3 feb -  zon 4 feb -  zat 10 feb -  zon 11 feb -  zat 17 feb -  zon 18 feb - 

laat schema zien voor  


20 januari | senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 28254  ZAAL Pinok√© JA2 - Strawberries JA1  17:20  17:20 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 28290  ZAAL Qui Vive MA1 - AthenA MA1  18:20  18:20 ZAANDAM  
Zaanstad-Zuid, sporthal
De Weer 26
1504AH ZAANDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 29162  ZAAL AthenA MB6 - Qui Vive MB6  15:50  15:50 ZAANDAM  
Zaanstad-Zuid, sporthal
De Weer 26
1504AH ZAANDAM
hal: Veld 1
H1-Z 26737  BHC Overbos H1  17:40  18:10 BEVERWIJK  
Waterwijk, Sporthal
Pieter Cheeuwenlaan 2
1948DD BEVERWIJK
hal: Veld 1
H1-Z 26727  MHC Amstelveen H1  16:50  17:20 BEVERWIJK  
Waterwijk, Sporthal
Pieter Cheeuwenlaan 2
1948DD BEVERWIJK
hal: Veld 1

20 januari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M6E1 35301  A.M.H.C. Rood-Wit ME3    10:30  11:00 Veld 1   A info
M6E2 36614  U.H.C.QUI VIVE ME2    12:30  13:00 Veld 1   A info
M6E3 36567  MHC de Reigers ME1 35   11:25  12:30 uit -     info
   Veld 3D  
M6E4 35345  Alkmaarsche M.H.C. ME4 40   10:50  12:00 uit -     info
M6E5 35016  Waterlandse Hockey Club ME1  11:30  12:00 AMSTERDAM  A info
M6E6 36565  HIC ME5 22   10:05  11:00 AMSTELVEEN   info
M6E7 35018  MHC Alliance ME12 30   09:30  10:30 uit -     info
 
M8E1-Z 33364  Hockeyclub AMVJ M8E1  12:40  13:10 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT  
Amstelhal/ Borchland
Borchlandweg 6-10
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: veld 1
M8E1-Z 33315  HIC M8E2  11:50  12:20 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT  
Amstelhal/ Borchland
Borchlandweg 6-10
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: veld 1
 
MF1 36585  Xenios MF3  10:30  11:00 AMSTERDAM  C info
MF2 35304  HC Athena MF3    11:30  12:00 Veld 1   C info
MF3 36625  A.M.H.C. F.I.T. MF5    12:30  13:00 Veld 1   C info
MF4 35305  Xenios MF4 25   10:05  11:00 uit -     info
MF5 36625  A.M.H.C. F.I.T. MF3  12:30  13:00 uit -     info
 
J6E1 36599  HIC JE2 22   10:05  11:00 AMSTELVEEN   info
J6E2 35269  Z.H.C. de Kraaien JE2 14   10:10  11:00 WIJDEWORMER   info
J6E3 35332  HC Bloemendaal JE4  10:30  11:00 AMSTERDAM  B info
 
JF1 35329  AH & BC JF2  11:30  12:00 AMSTERDAM  D info
JF2 35311  AH & BC JF3 21   10:00  11:00 AMSTELVEEN   info
JF3 35286  WFHC MIX F1  10:30  11:00 AMSTERDAM  D info

20 januari | Oudste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1-Z 28560  U.H.C.QUI VIVE MA1  17:00  17:30 ZAANDAM  
Zaanstad-Zuid, sporthal
De Weer 26
1504AH ZAANDAM
hal: Veld 1
MA1-Z 28426  HC Athena MA1  18:40  19:10 ZAANDAM  
Zaanstad-Zuid, sporthal
De Weer 26
1504AH ZAANDAM
hal: Veld 1
MA2-Z 31374  AH & BC MA3  15:10  15:40 AMSTELVEEN  
Amsterdam, Blaashal
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MA2-Z 31107  MHC Alliance MA4  14:20  14:50 AMSTELVEEN  
Amsterdam, Blaashal
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MA4-Z 34234  HV Myra MA4  16:50  17:20 LIMMEN  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
MA4-Z 34201  A.M.H.C. Rood-Wit MA6  16:00  16:30 LIMMEN  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
 
MB1-Z 32390  HC Athena MB2  11:50  12:20 ZAANDAM  
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
MB1-Z 32530  Z.H.C. de Kraaien MB1  12:40  13:10 ZAANDAM  
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
MB3-Z 29164  HV Myra MB4  14:20  14:50 HOOFDDORP  
Reiger Dome/ Arnolduspark
Arnolduspark 16
2132CR HOOFDDORP
hal: Veld 1
MB3-Z 29435  MHC de Reigers MB3  13:30  14:00 HOOFDDORP  
Reiger Dome/ Arnolduspark
Arnolduspark 16
2132CR HOOFDDORP
hal: Veld 1
MB4-Z 29302  HC Athena MB6  16:10  16:40 ZAANDAM  
Zaanstad-Zuid, sporthal
De Weer 26
1504AH ZAANDAM
hal: Veld 1
MB4-Z 29436  U.H.C.QUI VIVE MB6  14:30  15:00 ZAANDAM  
Zaanstad-Zuid, sporthal
De Weer 26
1504AH ZAANDAM
hal: Veld 1
MB5-Z 28892  MHC Bennebroek MB6 33   12:55  14:00 BENNEBROEK  
Let op: Uittenue mee!   
Kooi
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
MB5-Z 28760  Xenios MB5 33   13:45  14:50 BENNEBROEK  
Kooi
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
 
MC1-Z 31158  HC Bloemendaal MC2  11:50  12:20 AMSTERDAM  
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
MC1-Z 31288  THC Hurley MC2  11:00  11:30 AMSTERDAM  
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
MC2-Z 28466  MHC Amstelveen MC2 22   14:45  15:40 AMSTELVEEN  
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MC2-Z 28340  WFHC MC1 22   13:55  14:50 AMSTELVEEN  
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MC4-Z 25928  A.M.H.C. Rood-Wit MC7 24   08:55  09:50 BADHOEVEDORP  
Sporthoeve, Sporthal
Snelliuslaan 1
1171CZ BADHOEVEDORP
hal: Veld 1
MC4-Z 25892  Xenios MC5 24   08:05  09:00 BADHOEVEDORP  
Sporthoeve, Sporthal
Snelliuslaan 1
1171CZ BADHOEVEDORP
hal: Veld 1
MC5-Z 25813  HC Athena MC5 22   11:25  12:20 AMSTELVEEN  
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MC5-Z 25780  HIC MC5 22   10:35  11:30 AMSTELVEEN  
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MC6-Z 26481  Hockey Vereniging Abcoude MC4  10:10  10:40 WILNIS  
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
MC6-Z 26408  MHC Alliance MC9  09:20  09:50 WILNIS  
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
 
JA1-Z 28389  K.H.C. Strawberries JA1  17:40  18:10 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
JA1-Z 28523  Pinok√© JA2  16:00  16:30 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
 
JB1-Z 27611  Alkmaarsche M.H.C. JB2 32   13:55  15:00 ALKMAAR  
Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
JB1-Z 27477  Z.H.C. de Kraaien JB1 32   14:45  15:50 ALKMAAR  
Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
JB3-Z 26389  Hockeyclub VVV JB1  09:20  09:50 HAARLEM  
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: Veld 1
JB3-Z 26429  A.M.H.C. Rood-Wit JB5  08:30  09:00 HAARLEM  
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: Veld 1
 
JC2-Z 26415  H.C. Haarlem JC2  11:50  12:20 AMSTERDAM  
IJburg, sporthal
Pampuslaan 1
1087HP AMSTERDAM
hal: Veld 1
JC2-Z 26486  AHC IJburg JC2  12:40  13:10 AMSTERDAM  
IJburg, sporthal
Pampuslaan 1
1087HP AMSTERDAM
hal: Veld 1
JC3-Z 29554  HC Athena JC5  09:30  10:00 AMSTELVEEN  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JC3-Z 29686  Hockey Vereniging Abcoude JC3  10:20  10:50 AMSTELVEEN  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1