Vandaag jarig

Eva Rodink

Mededelingen

Clubcompetitie

1. MD4-Z
2. MB4-Z
3. MD2-Z
4. MD3-Z
5. JA1 - play off
hele clubcompetitie..

BAR

(% bezetting bar)
Gehele barschema

Quicklinks


Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Clubprestaties

overall greengeelred
week greengeelred

overall: 16% |week: 37%

Teams


Wedstrijdschema
Quick links naar de eerstvolgende wedstrijddagen:
zat 20 jan -  zon 21 jan -  zat 27 jan -  zon 28 jan -  zat 3 feb -  zon 4 feb -  zat 10 feb -  zon 11 feb -  zat 17 feb -  zon 18 feb - 

laat schema zien voor  


27 januari | senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 33045  ZAAL AthenA M8E4 - AthenA M8E3  15:20  15:20 ZAANDAM  
Zaanstad-Zuid, sporthal
De Weer 26
1504AH ZAANDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 27408  ZAAL Haarlem JC3 - Abcoude JC3  17:50  17:50 ZAANDAM  
Zaanstad-Zuid, sporthal
De Weer 26
1504AH ZAANDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 29621  ZAAL Alliance JB2 - Amsterdam JB3  09:50  09:50 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1

27 januari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M6E1 35361  MHC de Reigers ME3 35   11:25  12:30 uit -     info
   Veld 3D  
M6E2 36802  HC Athena ME5    10:30  11:00 Veld 1   A info
M6E3 36754  H.C. Haarlem ME2    12:30  13:00 Veld 1   A info
M6E4 35411  Hockey Vereniging Mijdrecht ME2 45   09:45  11:00 uit -     info
M6E5 35028  WFHC ME2  12:30  13:00 AMSTERDAM  B info
M6E6 36753  Alkmaarsche M.H.C. ME5  11:30  12:00 AMSTERDAM  B info
M6E7 35026  A.M.H.C. Rood-Wit ME7 40   09:50  11:00 uit -     info
 
M8E6-Z 33095  HC Athena M8E3  15:40  16:10 ZAANDAM  
Zaanstad-Zuid, sporthal
De Weer 26
1504AH ZAANDAM
hal: Veld 1
M8E6-Z 33073  HC Athena M8E4  14:00  14:30 ZAANDAM  
Zaanstad-Zuid, sporthal
De Weer 26
1504AH ZAANDAM
hal: Veld 1
 
MF1 36730  HV Myra MF1 23   10:05  11:00 AMSTELVEEN   info
MF2 35368  AMHC Westerpark MF5  11:30  12:00 uit -     info
MF3 36814  THC Hurley MF5    11:30  12:00 Veld 1   D info
MF4 35390  HIC MF4    10:30  11:00 Veld 1   C info
MF5 36719  HV Myra MF6    11:30  12:00 Veld 1   C info
 
J6E1 36696  Pinoké JE2  10:30  11:00 AMSTERDAM  B info
J6E2 35400  H.V. de Terriërs JE1  11:30  12:00 AMSTERDAM  A info
J6E3 35422  HIC JE3 22   10:05  11:00 AMSTELVEEN   info
 
JF1 35440  Pinoké JF3  10:30  11:00 AMSTERDAM  D info
JF2 35395  Z.H.C. de Kraaien JF1  12:30  13:00 AMSTERDAM  C info
JF3 35397  THC Hurley JF4 22   10:05  11:00 AMSTELVEEN   info
   veld 22D  

27 januari | Oudste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA4-Z 34218  HC Athena MA5  17:40  18:10 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
MA4-Z 34205  MHC Alliance MA6  16:50  17:20 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
 
MB2-Z 30656  AH & BC MB4  12:40  13:10 AMSTELVEEN  
Amsterdam, Blaashal
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MB2-Z 30377  A.M.H.C. Rood-Wit MB4  11:50  12:20 AMSTELVEEN  
Amsterdam, Blaashal
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
 
MC1-Z 29668  AMHC Westerpark MC1 33   08:45  09:50 HAARLEM  
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 2
MC1-Z 29549  H.C. Haarlem MC1 33   07:55  09:00 HAARLEM  
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 2
MC2-Z 29548  MHC Amstelveen MC2 22   08:05  09:00 AMSTELVEEN  
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MC2-Z 29677  MHC de Reigers MC2 22   08:55  09:50 AMSTELVEEN  
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MC4-Z 26182  MHC Amstelveen MC4 24   08:55  09:50 BADHOEVEDORP  
Sporthoeve, Sporthal
Snelliuslaan 1
1171CZ BADHOEVEDORP
hal: Veld 1
MC4-Z 26261  Xenios MC5 24   09:45  10:40 BADHOEVEDORP  
Sporthoeve, Sporthal
Snelliuslaan 1
1171CZ BADHOEVEDORP
hal: Veld 1
MC5-Z 25964  HIC MC5 64   10:45  12:20 DEN HELDER  
K.I.M., sporthal
Hoofdgracht 3
1781AA DEN HELDER
hal: veld 1
MC5-Z 26040  HSC Hermes MC1 64   09:55  11:30 DEN HELDER  
K.I.M., sporthal
Hoofdgracht 3
1781AA DEN HELDER
hal: veld 1
 
MD5-Z 33770  Hockeyclub VVV MD3  09:20  09:50 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT  
Amstelhal/ Borchland
Borchlandweg 6-10
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: Veld 2
MD5-Z 33764  Hockeyclub VVV MD4  10:10  10:40 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT  
Amstelhal/ Borchland
Borchlandweg 6-10
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: Veld 2
 
JB1-Z 29486  AH & BC JB3  08:30  09:00 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
JB1-Z 29755  MHC Alliance JB2  10:10  10:40 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
 
JC3-Z 27276  H.C. Haarlem JC3  18:10  18:40 ZAANDAM  
Zaanstad-Zuid, sporthal
De Weer 26
1504AH ZAANDAM
hal: Veld 1
JC3-Z 27142  Hockey Vereniging Abcoude JC3  16:30  17:00 ZAANDAM  
Zaanstad-Zuid, sporthal
De Weer 26
1504AH ZAANDAM
hal: Veld 1