Vandaag jarig

Eva Rodink

Mededelingen

Clubcompetitie

1. MD4-Z
2. MB4-Z
3. MD2-Z
4. MD3-Z
5. JA1 - play off
hele clubcompetitie..

BAR

(% bezetting bar)
Gehele barschema

Quicklinks


Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Clubprestaties

overall greengeelred
week greengeelred

overall: 16% |week: 37%

Teams


Wedstrijdschema
Quick links naar de eerstvolgende wedstrijddagen:
zat 20 jan -  zon 21 jan -  zat 27 jan -  zon 28 jan -  zat 3 feb -  zon 4 feb -  zat 10 feb -  zon 11 feb -  zat 17 feb -  zon 18 feb - 

laat schema zien voor  


3 februari | senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 27555  ZAAL Kikkers MB5 - Xenios MB5 20   09:30  09:50 AMSTERDAM  
Weth. Verheijhal
Polderweg 300
1093KP AMSTERDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 26178  ZAAL Pinoké MA4 - Reigers MA3  14:40  14:50 AMSTERDAM  
Weeren, Sporthal De
Beemsterstraat 583
1024BE AMSTERDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 30301  ZAAL Haarlem MA2 - Amstelveen MA1  17:20  17:20 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 25632  ZAAL Rood-Wit MC6 - Hermes MC1  12:10  12:20 AMSTERDAM  
Weeren, Sporthal De
Beemsterstraat 583
1024BE AMSTERDAM
hal: Veld 1

3 februari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M6E1 35499  Hockeyclub VVV ME1    11:30  12:00 Veld 1   C info
M6E2 36948  HC Bloemendaal ME2 40   09:50  11:00 uit -     info
M6E3 36848  MHC Alliance ME4    10:30  11:00 Veld 1   A info
M6E4 35451  U.H.C.QUI VIVE ME5    10:30  11:00 Veld 1   B info
M6E5 35035  AMHC Westerpark ME4 16   10:30  11:00 AMSTERDAM   info
M6E6 36847  MHC Alliance ME14  11:30  12:00 AMSTERDAM  A info
M6E7 35029  H.V. de Terriërs ME3    10:30  11:00 Veld 1   C info
 
MF1 36961  HV Myra MF3  10:30  11:00 AMSTERDAM  D info
MF3 36954  HV Myra MF6 25   10:20  11:15 uit -     info
MF4 35457  AMHC Westerpark MF2  10:30  11:00 uit -     info
MF5 36907  HIC MF7 25   10:05  11:00 uit -     info
 
J6E1 36887  H.C. Haarlem JE2 28   08:25  09:30 HAARLEM   info
   Veld Rabo C  
J6E2 35510  MHC Heerhugowaard JE1 39   09:15  10:30 HEERHUGOWAARD   info
   Veld 1A  
J6E3 35508  Hockey Vereniging Mijdrecht JE1  11:30  12:00 AMSTERDAM  B info
 
J8E3-Z 33280  HIC J8E2 22   09:45  10:40 AMSTELVEEN  
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
J8E3-Z 33234  Zandvoortsche Hockey Club J8E1 22   08:55  09:50 AMSTELVEEN  
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
 
JF1 35505  HC Athena JF4 13   11:10  12:00 AMSTERDAM   info
JF2 35464  HIC JF2 22   10:05  11:00 AMSTELVEEN   info
JF3 35484  Pinoké JF4  11:30  12:00 AMSTERDAM  D info

3 februari | Oudste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1-Z 27488  A.M.H.C. Rood-Wit MA1  11:50  12:20 BEVERWIJK  
Kinheim, Sporthal
Hoflanderweg 188
1945ZH BEVERWIJK
hal: Veld 1
MA1-Z 27622  MHCHBS MA1  11:00  11:30 BEVERWIJK  
Kinheim, Sporthal
Hoflanderweg 188
1945ZH BEVERWIJK
hal: Veld 1
MA2-Z 30571  MHC Amstelveen MA1  17:40  18:10 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
MA2-Z 30435  H.C. Haarlem MA2  16:00  16:30 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
MA3-Z 26249  MHC de Reigers MA3  15:00  15:40 AMSTERDAM  
Weeren, Sporthal De
Beemsterstraat 583
1024BE AMSTERDAM
hal: Veld 1
MA3-Z 26212  Pinoké MA4  13:20  14:00 AMSTERDAM  
Weeren, Sporthal De
Beemsterstraat 583
1024BE AMSTERDAM
hal: Veld 1
 
MB3-Z 27696  MHC de Kikkers MB5 20   08:10  09:00 AMSTERDAM  
Weth. Verheijhal
Polderweg 300
1093KP AMSTERDAM
hal: Veld 1
MB3-Z 27830  Xenios MB5 20   09:50  10:40 AMSTERDAM  
Weth. Verheijhal
Polderweg 300
1093KP AMSTERDAM
hal: Veld 1
MB4-Z 27286  HC Athena MB6  15:10  15:40 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
MB4-Z 27426  MHC de Kikkers MB7  14:20  14:50 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
 
MC3-Z 30601  HC Athena MC4  13:40  14:10 AMSTELVEEN  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MC3-Z 30346  Xenios MC4  12:50  13:20 AMSTELVEEN  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MC5-Z 25668  A.M.H.C. Rood-Wit MC6  12:30  13:10 AMSTERDAM  
Weeren, Sporthal De
Beemsterstraat 583
1024BE AMSTERDAM
hal: Veld 1
MC5-Z 25705  HSC Hermes MC1  10:50  11:30 AMSTERDAM  
Weeren, Sporthal De
Beemsterstraat 583
1024BE AMSTERDAM
hal: Veld 1
 
JA1-Z 27451  Z.H.C. de Kraaien JA1  14:20  14:50 WIJK AAN ZEE  
Heliomare, Sporthal
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: Veld 1
JA1-Z 27583  BHC Overbos JA1  13:30  14:00 WIJK AAN ZEE  
Heliomare, Sporthal
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: Veld 1
 
JB1-Z 32300  THC Hurley JB2  11:50  12:20 ZAANDAM  
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
JB1-Z 32434  Z.H.C. de Kraaien JB1  12:40  13:10 ZAANDAM  
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
 
JC3-Z 31160  AHC IJburg JC3 19   11:30  12:20 AMSTERDAM  
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1B
JC3-Z 31295  Pinoké JC6 19   10:40  11:30 AMSTERDAM  
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1B