Vandaag jarig

Juliette Hissink
Mia Jane Meyer

Mededelingen

Clubcompetitie

BAR

(% bezetting bar)
Gehele barschema

Quicklinks


Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Clubprestaties

overall greengeelred
week greengeelred

overall: 0% |week: %

Teams


Wedstrijdschema
Quick links naar de eerstvolgende wedstrijddagen:
zon 26 aug -  vrij 31 aug -  zat 1 sep -  zon 2 sep -  zat 8 sep -  zon 9 sep -  zon 16 sep -  zon 23 sep -  zon 30 sep -  zon 7 okt - 

laat schema zien voor  


8 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M6E1 7  Hockeyclub AMVJ M6E11      09:30 Veld 2   C info
M6E2 8  MHC de Reigers M6E2      09:30 Veld 2   D info
M6E3 9  Hockeyclub AMVJ M6E18      10:30 Veld 2   B info
M6E4 10  Hockeyclub AMVJ M6E17      10:30 Veld 2   C info
M6E5 11  HV Myra M6E5      10:30 Veld 2   D info
 
M8E4 14  MHC Amstelveen M8E5      09:45 Veld 4   AB info
 
MF2 1  Hockeyclub AMVJ MF1      08:30 Veld 2   A info
Polderdag
MF3 3  HV Myra MF4      09:30 Veld 2   A info
MF4 2  Xenios MF2      08:30 Veld 2   B info
Polderdag
MF5 4  HV Myra MF5      09:30 Veld 2   B info
 
J6E2 5  Hockeyclub AMVJ J6E2      08:30 Veld 2   C info
J6E3 6  HV Myra J6E2      08:30 Veld 2   D info
 
J8E1 12  HV Myra J8E1      09:45 Veld 4   CD info
J8E2  !Oefenwedstrijd Xenios J8E1      08:30 Veld 4   AB info
 
JF1  !Oefenwedstrijd Xenios JF2      10:30 Veld 2   A info

8 september | Oudste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1  !Oefenwedstrijd Mijdrecht MA1    14:30 uit -     info
MA2  !Oefenwedstrijd Xenios MA3    n.n.b uit -     info
MA3  !Oefenwedstrijd Abcoude MA2      17:00 Veld 2    info
MA4  !Oefenwedstrijd Mijdrecht MA3    16:00 uit -     info
 
MB1  !Oefenwedstrijd Haarlem MB1    15:30 uit -     info
MB2  !Oefenwedstrijd Reigers MB2    15:20 uit -     info
Drieluik Reigers MB2-AMVJ MB2 14:45 AMVJ MB2 - FIT MB2 15:20 FIT MB2 - Reigers MB2
MB3  !Oefenwedstrijd QuiVive MB3      16:00 Veld 1    info
MB4  !Oefenwedstrijd Myra MB6      14:15 Veld 1    info
MB5  !Oefenwedstrijd Reigers MB5    12:00 uit -     info
MB6  !Oefenwedstrijd Mijdrecht MB2      14:45 Veld 4    info
 
MC1  !Oefenwedstrijd QuiVive MC1    n.n.b uit -     info
MC2  !Oefenwedstrijd Reigers MC2      12:30 Veld 1    info
MC3  !Oefenwedstrijd AMVJ MC4      11:45 Veld 2    info
MC4  !Oefenwedstrijd Xenios MC5    n.n.b uit -     info
MC5  !Oefenwedstrijd Reigers MC4    14:00 uit -     info
MC6  !Oefenwedstrijd Athena MC7      13:00 Veld 4    info
 
MD1  !Oefenwedstrijd Amstelveen MD1    11:00 uit -     info
MD2  !Oefenwedstrijd HIC MD6    n.n.b uit -     info
MD3  !Oefenwedstrijd HIC MD7      10:45 Veld 1    info
MD4  !Oefenwedstrijd Mijdrecht MD2    10:30 uit -     info
MD5  !Oefenwedstrijd Reigers MD6      11:15 Veld 4    info
MD6  !Oefenwedstrijd AMVJ MD7    n.n.b uit -     info
MD7  !Oefenwedstrijd QuiVive MD5    n.n.b uit -     info
 
JA1  !Oefenwedstrijd Athena JA3      17:45 Veld 1    info
JA2  !Oefenwedstrijd Amstelveen JA1    15:30 uit -     info
 
JB1  !Oefenwedstrijd HIC JB2    n.n.b uit -     info
JB2  !Oefenwedstrijd Athena JB4      16:30 Veld 4    info
 
JC1  !Oefenwedstrijd Athena JC2    n.n.b uit -     info
JC2  !Oefenwedstrijd HIC JC1    n.n.b uit -     info
JC3  !Oefenwedstrijd Reigers JC2      15:15 Veld 2    info
JC4  !Oefenwedstrijd Abcoude JC3    n.n.b uit -     info
Drieluik Abcoude JC3-FIT JC4-Athena JC6
 
JD1  !Oefenwedstrijd Athena JD1    n.n.b uit -     info
JD2  !Oefenwedstrijd Xenios JD3      09:00 Veld 1    info
JD3  !Oefenwedstrijd Myra JD2      13:30 Veld 2    info