Vandaag jarig

Tom Borst
Kai Bos
Fije ten Bosch
Suus Honingh
Rosa Honingh
Liv Penninx
Esmee Westra

Mededelingen

Clubcompetitie

1. JA1 - play off
2. MD4
3. HL
4. D3
5. H1
hele clubcompetitie..

BAR

(% bezetting bar)
Gehele barschema

Quicklinks


Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Clubprestaties

overall greengeelred
week greengeelred

overall: 25% |week: %


Bestuur en commissies

Bestuur Email sturen naar Bestuur  
Willem van Heijningen  Voorzitter    
Léon Hooghof  Penningmeester   
Godelief Loonen  Secretaris   
Jan Willem Mulder  Technische Commissie Jeugd    
Tjibbe Dijk  Accommodatie   
Tanja Stam  Vereniging    
Niels Koeton  Foto aanwezig Technische Commissie Senioren   

Wedstrijdcommissarissen  
Ingrid van der Hoorn  Jeugd - ABCD11   
Eddy Binneveld  Jongste Jeugd - 8DEF   
Peter van der Ploeg  Senioren   
Zaalhockey commissie   
Jurriaan van Heese  Coörd. zaalhockey   

Technische Commissie Jeugd  
Chantal Albicher  Foto aanwezig Voorzitter    
Tom Pattij  Secretaris   
Ties Draper  Penningmeester   
Jan Willem Mulder  gedelegeerd bestuurslid TCJ   
Chantal Albicher  Foto aanwezig Coördinator Technische Staf Jeugd   
Alex Hoetink  Foto aanwezig Hoofd Jongens ABCD   
Chantal Albicher  Foto aanwezig Hoofd Meisjes ABCD   
Yoram Levi  Hoofd Jongste Jeugd   
Cécile van Kimmenade  lid   
Lijncoordinatoren   
Hans Wessel  Jongens AB   
Jurriaan van Heese  Jongens C   
Jurriaan van Heese  Jongens D   
Barbara Bos  Jongens E   
Barbara Bos  Jongens F   
Arthur van der Welle  Meisjes A   
Edwin Tjeertes  Meisjes B   
Peter Brusik  Meisjes C   
Chantal Albicher  Foto aanwezig Meisjes D   
Yoram Levi  Meisjes E   
Delila van Eyck  Meisjes F   
Mieketrien Kemps  Coörd. Mini's   
Technische Staf Jeugd   
Jesse Beumer  Hoofdtrainer   
Tom Barendrecht  Hoofdtrainer   
Coen van der Meer  Hoofdtrainer   
Jan Willem Boerrigter  Hoofdtrainer   
Rogier Beliën  Technisch Manager   

TC Senioren  
Niels Koeton  Foto aanwezig Voorzitter    
Roosje Simon  TC-lid Veteranen   
Peter van der Ploeg  Wedstrijdsecretaris Senioren   
Ilka Homburg-van Rijen  TC-lid Dames   
Erik Goossens  TC-lid Heren   
Niels Koeton  Foto aanwezig TC-lid Heren   
Lineda Sahi  TC-lid Trimhockey   

Divers  
Sybrand de Vries  Scheidsrechtercommissaris Jeugd   
Quierine Wesseldijk  Nieuwe instroom   
Sandra Claassen  Ledenadministrateur  Ledenadministratie 
Barcommissie   
Tjibbe Dijk  Voorzitter    
Evenementencommissie   
Nanda Weulen Kranenberg  Voorzitter    
Graziella Piras  lid   
Merith Cohen de Lara  lid   
Mascha van Maenen  lid   
Materiaalcommissie   
Fulco Helsloot  Materiaalcommissaris   
Sponsorcommissie   
Léon Hooghof  Voorzitter    
Sportiviteit en Respect