headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
Sybrand de Vries
Arbitrage Commissie

Scheidsrechtercommissaris Jeugd
Willem van Heijningen
Bestuur

Voorzitter
Jeroen Verberg
Bestuur

Secretaris
Vacature
Léon Hooghof
Bestuur

Penningmeester
Jan Willem Mulder
Bestuur

Technische Commissie Jeugd
Niels Koeton
Bestuur

Technische Commissie Senioren
Tjibbe Dijk
Bestuur

Accommodatie
Tanja Stam
Bestuur

Vereniging
Quierine Wesseldijk
Divers

Nieuwe instroom
Ledenadministratie
Jan Taat
Divers

Ledenadministrateur
Niels Koeton
TC Senioren

Voorzitter
Peter van der Ploeg
TC Senioren

Wedstrijdsecretaris Senioren
Ilka Homburg-van Rijen
TC Senioren

TC-lid Dames
Niels Koeton
TC Senioren

TC-lid Heren
Erik Goossens
TC Senioren

TC-lid Heren

TC Senioren

TC-lid Trimhockey
Chantal Albicher
Technische Commissie Jeugd

Voorzitter
Tom Pattij
Technische Commissie Jeugd

Secretaris
Ties Draper
Technische Commissie Jeugd

Penningmeester
Jan Willem Mulder
Technische Commissie Jeugd

gedelegeerd bestuurslid TCJ
Chantal Albicher
Technische Commissie Jeugd

Coördinator Technische Staf Jeugd
Alex Hoetink
Technische Commissie Jeugd

Hoofd Jongens ABCD
Chantal Albicher
Technische Commissie Jeugd

Hoofd Meisjes ABCD
Yoram Levi
Technische Commissie Jeugd

Hoofd Jongste Jeugd
Lijncoordinatoren
Hans Wessel
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Jongens AB
Esther Hezemans
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Jongens C
Esther Hezemans
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Jongens D
Mieketrien Kemps
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Jongens E/F
Arthur van der Welle
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Meisjes A
Edwin Tjeertes
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Meisjes B
Barbara Bos
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Meisjes C
Henk Bronk
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Meisjes D
Yoram Levi
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Meisjes E 8-tallen
Delilah van Eyck
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Meisjes E 6-tallen
Barbara Garibbo
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Meisjes F
Josine Overbeek
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Coörd. Mini's
Technische Staf Jeugd
Tom Barendrecht
Technische Commissie Jeugd
Technische Staf Jeugd
Hoofdtrainer
Josie Wessel
Technische Commissie Jeugd
Technische Staf Jeugd
Hoofdtrainer
Kim de Jonge
Technische Commissie Jeugd
Technische Staf Jeugd
Hoofdtrainer
Coen van der Meer
Technische Commissie Jeugd
Technische Staf Jeugd
Hoofdtrainer
Liesbeth Schoorlemmer
Wedstrijdcommissarissen
Technische Staf Jeugd
Wedstrijdsecretaris Jeugd
tijdelijk
Frank Methorst
Wedstrijdcommissarissen
Technische Staf Jeugd
Wedstrijdsecretaris Jeugd
Peter van der Ploeg
Wedstrijdcommissarissen
Technische Staf Jeugd
Senioren
Eddy Binneveld
Wedstrijdcommissarissen
Technische Staf Jeugd
Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd
Zaalhockey commissie
Jurriaan van Heese
Wedstrijdcommissarissen
Zaalhockey commissie
Coörd. zaalhockey

Contributieverhoging €20 & Opzeggen vóór 1 mei

Contributieverhoging Afgelopen donderdag is de ALV van FIT akkoord gegaan met een [...]

22 april t/m 3 mei geen reguliere jeugdtrainingen

Van 22 april t/m 3 mei zijn er geen reguliere jeugdtrainingen. Indien je toch wilt trainen dien je [...]

Maak nu kennis met de hockey sport en profiteer van de lente aanbieding voor de TRIM hockey

Hockeyen je kinderen en wil je zelf ook wel eens kennismaken met de sport? Zoek je een [...]

FIT AGENDA

Nog geen agenda punten.