headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto

Diensten

zaterdag 23 maart 2019 
08:15 - 11:00  Team Md2 Bardienst 
08:15 - 11:00  Team Md2 Bardienst 
08:15 - 11:00  Team Mf1 Bardienst 
08:15 - 11:00  Team Mf1 Bardienst 
08:15 - 11:00  Team M8e6 Bardienst 
10:45 - 13:30  Team M6e6 Bardienst 
10:45 - 13:30  Team M6e6 Bardienst 
10:45 - 13:30  Team Md6 Bardienst 
10:45 - 13:30  Team Md1 Bardienst 
10:45 - 13:30  Team Md1 Bardienst 
13:15 - 16:15  Team Jb2 Bardienst 
13:15 - 16:15  Team Jb2 Bardienst 
13:15 - 16:15  Team Mb1 Bardienst 
13:15 - 16:15  Team Mb1 Bardienst 
16:00 - 19:00  Team Mc2 Bardienst 
16:00 - 19:00  Team Mc2 Bardienst 
16:30 - 19:30  Team Ja1 Bardienst 
zaterdag 30 maart 2019 
08:15 - 11:00  Team J6e2 Bardienst 
08:15 - 11:00  Team M8e1 Bardienst 
08:15 - 11:00  Team M8e1 Bardienst 
08:15 - 11:00  Team M8e4 Bardienst 
08:15 - 11:00  Team M8e4 Bardienst 
10:45 - 13:30  Team Md8 Bardienst 
10:45 - 13:30  Team Md8 Bardienst 
10:45 - 13:30  Team Mf6 Bardienst 
10:45 - 13:30  Team Mf6 Bardienst 
10:45 - 13:30  Team Md4 Bardienst 
13:15 - 16:15  Team Jc1 Bardienst 
13:15 - 16:15  Team Jc1 Bardienst 
13:15 - 16:15  Team Mc5 Bardienst 
13:15 - 16:15  Team Mc5 Bardienst 
16:00 - 19:00  Team Mb6 Bardienst 
16:00 - 19:00  Team Mb6 Bardienst 
16:30 - 19:30  Team Ma1 Bardienst 
zaterdag 6 april 2019 
08:15 - 11:00  Team Mf1 Bardienst 
08:15 - 11:00  Team Mf1 Bardienst 
08:15 - 11:00  Team J6e3 Bardienst 
08:15 - 11:00  Team J6e3 Bardienst 
08:15 - 11:00  Team Jd1 Bardienst 
10:45 - 13:30  Team Jd3 Bardienst 
10:45 - 13:30  Team Jd3 Bardienst 
10:45 - 13:30  Team Jc4 Bardienst 
10:45 - 13:30  Team Jc4 Bardienst 
10:45 - 13:30  Team Md2 Bardienst 
13:15 - 16:15  Team Mb5 Bardienst 
13:15 - 16:15  Team Mb5 Bardienst 
13:15 - 16:15  Team Mc3 Bardienst 
13:15 - 16:15  Team Mc3 Bardienst 
16:00 - 19:00  Team Ma3 Bardienst 
16:00 - 19:00  Team Ma3 Bardienst 
16:30 - 19:30  Team Ma1 Bardienst 
zaterdag 13 april 2019 
07:45 - 10:45  Team Jf1 Bardienst 
07:45 - 10:45  Team Jf1 Bardienst 
07:45 - 10:45  Team J8e1 Bardienst 
07:45 - 10:45  Team J8e1 Bardienst 
07:45 - 10:45  Team Mf2 Bardienst 
10:30 - 13:30  Team Jc2 Bardienst 
10:30 - 13:30  Team Jc2 Bardienst 
10:30 - 13:30  Team Md5 Bardienst 
10:30 - 13:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Bardienst 
13:15 - 16:15  Team Mc6 Bardienst 
13:15 - 16:15  Team Mc6 Bardienst 
13:15 - 16:15  Team Mb4 Bardienst 
13:15 - 16:15  Team Mb4 Bardienst 
16:00 - 19:00  Team Ma4 Bardienst 
16:00 - 19:00  Team Ma4 Bardienst 
16:30 - 19:30  Team Ma2 Bardienst 

Mini-competitie: zondagochtend 31 maart / 7 en 14 april

Op de zondagochtenden 31 maart, 7 en 14 april (10.30-11.30 uur) vindt de mini-competitie plaats! [...]

BP College TOP Hockeykamp op FIT!

Op 2 en 3 mei keert BP College terug bij FIT met het eerder aangekondigde TOP Hockeykamp. In lijn [...]

De BanneSport FIT VIP avond komt er weer aan!

Op woensdagavond 27 maart organiseert BanneSport wederom de FIT VIP avond! Op deze avond is de [...]

FIT AGENDA

27-3 Opleiding HT2 #6
28-3 KNHB Basisopleiding trainen en co...
31-3 Mini-competitie: