Vandaag jarig

Annemarie Bembom
Carmen Fase
Guus Wildschut

Mededelingen

Clubcompetitie

1. HL
2. JA1 - play off
3. MD4
4. MC5
5. H1
hele clubcompetitie..

BAR

(% bezetting bar)
november 100,00 %
december 0 %
januari 0 %
Gehele barschema

Quicklinks


Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Clubprestaties

overall greengeelred
week greengeelred

overall: 17% |week: %

Teams


Wedstrijdschema
Quick links naar de eerstvolgende wedstrijddagen:
zat 18 nov -  zon 19 nov -  zat 25 nov -  zon 26 nov -  maa 27 nov -  zat 2 dec -  zon 3 dec -  zat 10 mrt -  zon 11 mrt -  zat 17 mrt - 

laat schema zien voor  


18 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M6E1 14506  H.C. Haarlem ME1 35   07:55  09:00 uit -     info
   Veld Bison C  
M6E2 14691  MHC de Reigers ME3    09:30  10:00 Veld 3   D info
M6E3 14690  AHC IJburg ME3    09:30  10:00 Veld 3   C info
M6E4 14444  AHC IJburg ME6    10:30  11:00 Veld 3   C info
M6E5 14517  THC Hurley ME4 25   08:05  09:00 uit -     info
   Oefenveld!  
M6E6 14395  HV Myra ME5 25   09:50  10:45 uit -     info
M6E7 14394  Xenios ME6 25   09:05  10:00 uit -     info
 
M8E1 14555  WFHC M8E1 35   09:55  11:00 uit -     info
M8E2 14592  MHC Amstelveen M8E1 30   09:00  10:00 uit -     info
M8E3 14628  Alkmaarsche M.H.C. M8E3    09:45  10:15 Veld 4   AB info
M8E4 14675  H.V. de Terriërs M8E4    09:45  10:15 Veld 4   CD info
M8E5 14626  HC Athena M8E4    08:30  09:00 Veld 4   AB info
M8E6 13324  HIC M8E5 25   08:35  09:30 uit -     info
 
MF1 14421  Xenios MF3    08:30  09:00 Veld 3   B info
MF2 14382  AHC IJburg MF3 45   07:30  08:45 uit -     info
MF3 13305  HIC MF6 25   09:35  10:30 uit -     info
MF4 14480  HV Myra MF4 25   08:50  09:45 uit -     info
MF5 14664  Hockeyclub AMVJ MF6    08:30  09:00 Veld 3   A info
 
J6E1 14438  Xenios JE1    08:30  09:00 Veld 3   C info
J6E2 14415  Zandvoortsche Hockey Club JE1 50   08:10  09:30 uit -     info
   VELD 1B  
J6E3 14547  AH & BC JE13    08:30  09:00 Veld 3   D info
 
J8E1 14606  MHC Alliance J8E1 30   11:45  12:45 uit -     info
J8E2 14491  Z.H.C. de Kraaien J8E1    08:30  09:00 Veld 4   CD info
J8E3 14660  MHCHBS J8E3 45   08:45  10:00 uit -     info
 
JF1 14536  AH & BC JF2    09:30  10:00 Veld 3   B info
JF2 13325  Hockey Vereniging Abcoude JF1    09:30  10:00 Veld 3   A info
JF3 14713  THC Hurley JF5 25   08:45  09:40 uit -     info
   Veld 20 A  

18 november | Oudste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 21158  H.V. de Terriërs MA1    15:00  16:00 Veld 2    info
Fluiten: Hans Wessel (Trimhockey woensdag) en Floris van Alkemade
MA2 21361  H.C. Haarlem MA2 35   15:55  17:30 uit -     info
MA3 21577  MHC Bennebroek MA3    14:45  15:15 Veld 4    info
Fluiten: Michiel Maaldrink en Arthur Bosch
MA4 21855  MHC de Reigers MA4 35   15:55  17:00 uit -     info
 
MB1 20093  H.C. HISALIS MB1 45   12:00  13:45 uit -     info
MB2 20205  MHCHBS MB5 45   14:30  16:15 uit -     info
MB3 19204  MHC Bennebroek MB4    10:00  10:45 Veld 1    info
Fluiten: Julia van Arnhem (MA3) en Loan Maaldrink (MA3)
MB4 19274  HIC MB6    17:15  17:45 Veld 2    info
Fluiten: Faas Kraneveld (JC1-Z) en Maarten Kraneveld
MB5 17471  MHC de Kikkers MB5    15:15  15:45 Veld 3    info
Fluiten: Tom Jan Ketelaar en Eli Brouwer (JC1-Z)
Scheidsrechtermentor: Tom Jan
 
MC1 22897  THC Hurley MC2 25   10:05  11:30 uit -     info
MC2 22542  Z.H.C. de Kraaien MC1    13:30  14:15 Veld 1    info
Fluiten: Bart van Westreenen en Léon Hooghof
MC3 22777  HC Athena MC4 20   12:55  14:15 uit -     info
MC4 23132  MHC Amstelveen MC4    11:15  12:15 Veld 3    info
Fluiten: Harrie Sluijer en Ellemijn Dijkema (MA1)
MC5 22947  HSC Hermes MC1    13:00  14:00 Veld 3    info
Fluiten: Ilka Homburg-van Rijen (Training senioren) en Joris Homburg (JC3)
Scheidrechtermentor: Ilka
MC6 23447  Alkmaarsche M.H.C. MC6 40   13:35  15:15 uit -     info
MC7 22902  H.C. Haarlem MC8    10:15  10:45 Veld 2    info
Fluiten: Floris van Hall en Daan Davids (JA1 - play off)
Scheidsrechtermentor: Daan
 
MD1 19095  Alkmaarsche M.H.C. MD1    11:30  12:30 Veld 1    info
Fluiten: Joost Smeets en Paul de Vries
MD2 18970  Pinoké MD5    08:00  09:00 Veld 2    info
Fluiten: Arnout Gieske (Trimhockey woensdag) en Bert Albers
MD3 18827  Xenios MD5 25   10:35  11:30 uit -     info
MD4 18722  AH & BC MD6    11:50  12:30 Veld 2    info
Fluiten: Arnold van der Herberg en Mare de Boer (MB4-Z)
Scheidsrechtermentor: Arnold
MD5 18248  HV Myra MD5 25   13:05  14:00 uit -     info
MD7 18955  WFHC Enkhuizen MD1    10:30  11:00 uit -     info
 
JA1 23894  Alkmaarsche M.H.C. JA1    15:00  16:00 Veld 1    info
Fluiten: Berend van Bemmel en Reinout Baars (H Jong 1)
 
JB1 20636  Pinoké JB5 25   16:20  17:45 uit -     info
JB2 20629  AH & BC JB6    16:45  17:45 Veld 1    info
Fluiten: Aart-Jan Nooter (Training senioren) en Niels Koeton (Trimhockey woensdag)
JB3 21331  A.M.H.C. Rood-Wit JB5 40   13:50  15:00 uit -     info
 
JC1 17735  BHC Overbos JC1 35   10:25  12:00 uit -     info
JC2 17380  H.V. de Terriërs JC2    10:45  11:45 Veld 4    info
Fluiten: Susan de Kort (DA) en Arne Verwaaijen (JB1)
JC3 17671  Pinoké JC6 25   16:35  17:45 uit -     info
 
JD1 22101  Pinoké JD3    08:00  09:00 Veld 1    info
Fluiten: Daan Davids (JA1 - play off) en Berend de Vries (JA1 - play off)
JD2 22179  MHC de Kikkers JD2 30   10:45  12:00 uit -     info
JD3 22204  U.H.C.QUI VIVE JD3    13:00  13:30 Veld 4    info
Fluiten: Steven de Kruijf en Edwin Stokvis
Scheidsrechtermentor: Olivier de Vries
JD4 22417  MHC Alliance JD5    13:45  14:15 Veld 2    info
Fluiten: Katja van den Berge en Arne Verwaaijen (JB1)