Vandaag jarig

Kasper Dubbink
Sterre Loot
Lola Traag
Fiep den Uijl

Mededelingen

Clubcompetitie

1. JA1 - play off
2. MD4
3. HL
4. MD4-Z
5. MC1
hele clubcompetitie..

BAR

(% bezetting bar)
Gehele barschema

Quicklinks


Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Clubprestaties

overall greengeelred
week greengeelred

overall: 17% |week: 42%

Teams


Wedstrijdschema
Quick links naar de eerstvolgende wedstrijddagen:
zon 4 mrt -  zat 10 mrt -  zon 11 mrt -  zat 17 mrt -  zon 18 mrt -  zat 24 mrt -  zon 25 mrt -  zat 31 mrt -  zat 7 apr -  zon 8 apr - 

laat schema zien voor  


16 december | senioren

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 29715  ZAAL Rood-Wit MB2 - Alkmaar MB2  12:20  12:20 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1

16 december | Oudste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MA1-Z 32313  H.C. Haarlem MA1 33   0  4 HAARLEM  
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 2
MA1-Z 32444  A.M.H.C. Rood-Wit MA1 33   5  1 HAARLEM  
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 2
MA3-Z 26397  AHC IJburg MA2  6  1 HOOFDDORP  
Reiger Dome/ Arnolduspark
Arnolduspark 16
2132CR HOOFDDORP
hal: Veld 1
MA3-Z 26434  MHC de Reigers MA3  2  2 HOOFDDORP  
Reiger Dome/ Arnolduspark
Arnolduspark 16
2132CR HOOFDDORP
hal: Veld 1
MA4-Z 34226  HC Athena MA5  6  6 AMSTELVEEN  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MA4-Z 34195  MHCHBS MA5  1  5 AMSTELVEEN  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
 
MB1-Z 29584  Alkmaarsche M.H.C. MB2  6  2 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
MB1-Z 29849  A.M.H.C. Rood-Wit MB2  3  4 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
MB2-Z 27160  HIC MB4 20   3  0 OUDERKERK AAN DE AMSTEL  
Bindelwijk
Koningin Julianalaan 16
1191CD OUDERKERK AAN DE AMSTEL
hal: Veld 1
MB2-Z 27429  Z.H.C. de Kraaien MB2 20   2  4 OUDERKERK AAN DE AMSTEL  
Bindelwijk
Koningin Julianalaan 16
1191CD OUDERKERK AAN DE AMSTEL
hal: Veld 1
 
MC1-Z 28332  Hockeyclub AMVJ MC1 33   3  10 HAARLEM  
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
MC1-Z 28474  H.C. Haarlem MC1 33   0  8 HAARLEM  
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
 
JB2-Z 28945  WFHC Hoorn (WFHC) JB2  2  3 WOGNUM  
Westfrieslandhal/ De Bloesem
Conferencelaan 19
1687RA WOGNUM
hal: Veld 1
JB2-Z 28678  MHC de Reigers JB2  0  8 WOGNUM  
Westfrieslandhal/ De Bloesem
Conferencelaan 19
1687RA WOGNUM
hal: Veld 1
JB3-Z 25577  H.C. Haarlem JB2  1  4 AMSTERDAM  
IJburg, sporthal
Pampuslaan 1
1087HP AMSTERDAM
hal: Veld 1
JB3-Z 25538  AHC IJburg JB2  0  5 AMSTERDAM  
IJburg, sporthal
Pampuslaan 1
1087HP AMSTERDAM
hal: Veld 1
 
JC2-Z 26117  Alkmaarsche M.H.C. JC3 32   4  2 ALKMAAR  
Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
JC2-Z 26156  H.C. Haarlem JC2 32   2  0 ALKMAAR  
Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1