Vandaag jarig

Marco Ebbinkhuysen
Britte ter Hoeve
Faas Kraneveld
Gretha Mulder
Yazmin Sanz Fresneda
Lotte Wardenaar

Mededelingen

Clubcompetitie

1. MA3-Z
2. JC1-Z
3. JA1 - play off
4. MD4
5. HL
hele clubcompetitie..

BAR

(% bezetting bar)
december 100,00 %
januari 0 %
februari 0 %
Gehele barschema

Quicklinks


Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Clubprestaties

overall greengeelred
week greengeelred

overall: 14% |week: 41%

Teams


Wedstrijdschema
Quick links naar de eerstvolgende wedstrijddagen:
zat 16 dec -  zon 17 dec -  zat 23 dec -  zat 6 jan -  zon 7 jan -  zat 13 jan -  zon 14 jan -  zat 20 jan -  zon 21 jan -  zat 27 jan - 

laat schema zien voor  


16 december | senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 29715  ZAAL Rood-Wit MB2 - Alkmaar MB2  12:20  12:20 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1

16 december | Oudste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1-Z 32313  H.C. Haarlem MA1  09:20  09:50 HAARLEM  
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 2
MA1-Z 32444  A.M.H.C. Rood-Wit MA1  10:10  10:40 HAARLEM  
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 2
MA3-Z 26397  AHC IJburg MA2  16:50  17:20 HOOFDDORP  
Reiger Dome/ Arnolduspark
Arnolduspark 16
2132CR HOOFDDORP
hal: Veld 1
MA3-Z 26434  MHC de Reigers MA3  16:00  16:30 HOOFDDORP  
Reiger Dome/ Arnolduspark
Arnolduspark 16
2132CR HOOFDDORP
hal: Veld 1
MA4-Z 34226  HC Athena MA5  15:00  15:30 AMSTELVEEN  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MA4-Z 34195  MHCHBS MA5  15:50  16:20 AMSTELVEEN  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
 
MB1-Z 29584  Alkmaarsche M.H.C. MB2  11:00  11:30 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
MB1-Z 29849  A.M.H.C. Rood-Wit MB2  12:40  13:10 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
MB2-Z 27160  HIC MB4  15:30  16:00 OUDERKERK AAN DE AMSTEL  
Bindelwijk
Koningin Julianalaan 16
1191CD OUDERKERK AAN DE AMSTEL
hal: Veld 1
MB2-Z 27429  Z.H.C. de Kraaien MB2  16:20  16:50 OUDERKERK AAN DE AMSTEL  
Bindelwijk
Koningin Julianalaan 16
1191CD OUDERKERK AAN DE AMSTEL
hal: Veld 1
 
MC1-Z 28332  Hockeyclub AMVJ MC1  09:20  09:50 HAARLEM  
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
MC1-Z 28474  H.C. Haarlem MC1  10:10  10:40 HAARLEM  
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
 
JB2-Z 28945  WFHC Hoorn (WFHC) JB2  16:10  16:40 WOGNUM  
Westfrieslandhal/ De Bloesem
Conferencelaan 19
1687RA WOGNUM
hal: Veld 1
JB2-Z 28678  MHC de Reigers JB2  15:20  15:50 WOGNUM  
Westfrieslandhal/ De Bloesem
Conferencelaan 19
1687RA WOGNUM
hal: Veld 1
JB3-Z 25577  H.C. Haarlem JB2  14:20  14:50 AMSTERDAM  
IJburg, sporthal
Pampuslaan 1
1087HP AMSTERDAM
hal: Veld 1
JB3-Z 25538  AHC IJburg JB2  15:10  15:40 AMSTERDAM  
IJburg, sporthal
Pampuslaan 1
1087HP AMSTERDAM
hal: Veld 1
 
JC2-Z 26117  Alkmaarsche M.H.C. JC3  13:10  13:40 ALKMAAR  
Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
JC2-Z 26156  H.C. Haarlem JC2  12:20  12:50 ALKMAAR  
Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1