Vandaag jarig

Eva Rodink

Mededelingen

Clubcompetitie

1. MD4-Z
2. MB4-Z
3. MD2-Z
4. MD3-Z
5. JA1 - play off
hele clubcompetitie..

BAR

(% bezetting bar)
Gehele barschema

Quicklinks


Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Clubprestaties

overall greengeelred
week greengeelred

overall: 16% |week: 37%

Teams


Wedstrijdschema
Quick links naar de eerstvolgende wedstrijddagen:
zat 20 jan -  zon 21 jan -  zat 27 jan -  zon 28 jan -  zat 3 feb -  zon 4 feb -  zat 10 feb -  zon 11 feb -  zat 17 feb -  zon 18 feb - 

laat schema zien voor  


13 januari | senioren

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 25911  ZAAL Rood-Wit JB5 - IJburg JB2  14:40  14:50 AMSTERDAM  
Weeren, Sporthal De
Beemsterstraat 583
1024BE AMSTERDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 32294  ZAAL Hurley JB5 - Amsterdam JB5  14:50  14:50 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 26296  ZAAL Uitgeest MC2 - Myra MC4  12:10  12:20 AMSTERDAM  
Weeren, Sporthal De
Beemsterstraat 583
1024BE AMSTERDAM
hal: Veld 1
HJ-Z 33997  HSC Hermes HJ1 64   2  13 DEN HELDER  
K.I.M., sporthal
Hoofdgracht 3
1781AA DEN HELDER
hal: veld 1
HJ-Z 33995  WFHC Hoorn (WFHC) HJ1 64   0  5 DEN HELDER  
K.I.M., sporthal
Hoofdgracht 3
1781AA DEN HELDER
hal: veld 1

13 januari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E1 35230  HC Athena ME2 20   12:25  13:15 uit -     info
M6E2 36481  MHC Alliance ME3 30   09:30  10:30 uit -     info
M6E3 36472  HV Myra ME2    10:30  11:00 Veld 1   B info
M6E4 35252  MHC de Reigers ME2    11:30  12:00 Veld 1   B info
M6E5 35001  HC Spaarndam ME3 22   11:30  12:00 SPAARNDAM   info
M6E6 36471  H.C. Haarlem ME6  10:30  11:00 AMSTERDAM  D info
M6E7 35007  HV Myra ME5    10:30  11:00 Veld 1   C info
 
M8E1-Z 33053  HC Bloemendaal M8E3  15:50  16:20 SCHAGEN  
Spartahal
Zuiderweg 2A
1741NA SCHAGEN
hal: Veld 1
M8E1-Z 33071  S.M.H.C. Magnus M8E1  16:40  17:10 SCHAGEN  
Spartahal
Zuiderweg 2A
1741NA SCHAGEN
hal: Veld 1
M8E3-Z 33201  Pinoké M8E4 28   12:20  13:20 AALSMEER  
Bloemhof
Hornweg 187
1432GH AALSMEER
hal: veld 2
M8E3-Z 33223  HV Myra M8E3 28   13:10  14:10 AALSMEER  
Bloemhof
Hornweg 187
1432GH AALSMEER
hal: veld 2
M8E5-Z 33199  HC Athena M8E4 22   08:55  09:50 AMSTELVEEN  
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
M8E5-Z 33180  HIC M8E5 22   08:05  09:00 AMSTELVEEN  
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
M8E6-Z 33243  Hockey Vereniging Mijdrecht M8E3 28   09:50  10:50 AALSMEER  
Bloemhof
Hornweg 187
1432GH AALSMEER
hal: veld 2
M8E6-Z 33288  HV Myra M8E5 28   10:40  11:40 AALSMEER  
Bloemhof
Hornweg 187
1432GH AALSMEER
hal: veld 2
 
MF1 36544  Xenios MF1 21   10:05  11:00 AMSTERDAM   info
MF2 35237  U.H.C.QUI VIVE MF1 35   09:55  11:00 uit -     info
   Veld 1A  
MF3 36487  Pinoké MF6 25   10:20  11:15 uit -     info
MF4 35214  HV Myra MF5    10:30  11:00 Veld 1   A info
MF5 36437  THC Hurley MF5    11:30  12:00 Veld 1   A info
 
J6E1 36414  THC Hurley JE3  11:30  12:00 AMSTERDAM  C info
J6E2 35223  AMHC Westerpark JE4  12:30  13:00 AMSTERDAM  C info
J6E3 35180  THC Hurley JE5 22   10:05  11:00 AMSTELVEEN   info
   veld 21 B  
 
JF1 35221  THC Hurley JF3 22   10:05  11:00 AMSTELVEEN   info
   veld 20 B  
JF2 35218  AMHC Westerpark JF2  12:30  13:00 AMSTERDAM  A info
JF3 35266  WFHC JF1 27   09:55  11:00 ZWAAG   info

13 januari | Oudste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MA3-Z 25805  AHC IJburg MA2 19   4  6 AMSTERDAM  
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 3
MA3-Z 25734  Pinoké MA4 19   0  8 AMSTERDAM  
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 3
 
MB4-Z 32384  A.M.H.C. Rood-Wit MB7  6  2 AMSTERDAM  
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
MB4-Z 32647  THC Hurley MB5  4  2 AMSTERDAM  
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
 
MC6-Z 26367  HV Myra MC4  2  4 AMSTERDAM  
Weeren, Sporthal De
Beemsterstraat 583
1024BE AMSTERDAM
hal: Veld 1
MC6-Z 26330  MHC Uitgeest MC2  4  5 AMSTERDAM  
Weeren, Sporthal De
Beemsterstraat 583
1024BE AMSTERDAM
hal: Veld 1
 
JB2-Z 32564  THC Hurley JB5  3  5 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
JB2-Z 32430  AH & BC JB5  4  4 AMSTERDAM  
Zeeburgereiland, Blaashal
Faas Wilkesstraat 100
1095MD AMSTERDAM
hal: Veld 1
JB3-Z 25871  A.M.H.C. Rood-Wit JB5  4  3 AMSTERDAM  
Weeren, Sporthal De
Beemsterstraat 583
1024BE AMSTERDAM
hal: Veld 1
JB3-Z 25834  AHC IJburg JB2  1  4 AMSTERDAM  
Weeren, Sporthal De
Beemsterstraat 583
1024BE AMSTERDAM
hal: Veld 1
 
JC1-Z 31163  Hockeyclub AMVJ JC1 30   1  1 CASTRICUM  
Bloemen, Sportcentrum De
De Bloemen 71
1902GT CASTRICUM
hal: Veld 1
JC1-Z 31296  MHC Castricum JC1 30   5  1 CASTRICUM  
Bloemen, Sportcentrum De
De Bloemen 71
1902GT CASTRICUM
hal: Veld 1