Vandaag jarig

Jara Bartelsman
Anna van Geffen
Dorien van Ulsen

Mededelingen

Clubcompetitie

1. JA1 - play off
2. MD4
3. HL
4. D3
5. MD4-Z
hele clubcompetitie..

BAR

(% bezetting bar)
Gehele barschema

Quicklinks


Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Clubprestaties

overall greengeelred
week greengeelred

overall: 21% |week: 28%

Teams


Wedstrijdschema
Quick links naar de eerstvolgende wedstrijddagen:
zat 21 apr -  zon 22 apr -  woe 25 apr -  zat 28 apr -  zon 29 apr -  zon 6 mei -  don 10 mei -  zon 13 mei -  zat 19 mei -  zat 26 mei - 

laat schema zien voor  


21 april | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M6E1 41874  MHC Uitgeest ME1 30   08:00  09:00 uit -     info
   Veld 2A  
M6E2 41964  MHC Alliance ME3    09:30  10:00 Veld 3   B info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
M6E3 41999  MHC de Reigers ME3    08:30  09:00 Veld 3   B info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
M6E4 42005  MHC de Kikkers ME5    09:30  10:00 Veld 3   C info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
M6E5 41540  MHCHBS ME4 45   07:45  09:00 uit -     info
M6E6 41618  MHC de Kikkers ME6 30   08:00  09:00 uit -     info
   Veld 4A  
M6E7 42111  MHC de Reigers ME5    08:30  09:00 Veld 3   C info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
 
M8E1 44435  HC Spaarndam M8E1    11:30  12:00 Veld 4   AB info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
M8E2 44662  U.H.C.QUI VIVE M8E1    10:00  10:30 Veld 4   AB info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
M8E3 44650  MHC Alliance M8E5 30   11:45  12:45 uit -     info
M8E4 44364  U.H.C.QUI VIVE M8E3 35   07:55  09:00 uit -     info
   veld 2CD  
M8E5 44919  WFHC M8E3 35   08:55  10:00 uit -     info
M8E6 44821  AH & BC M8E5    08:30  09:00 Veld 4   AB info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
 
MF1 43227  AH & BC MF1    10:30  11:00 Veld 3   A info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
MF2 43027  Xenios MF4 25   08:05  09:00 uit -     info
MF3 43491  HV Myra MF5    09:30  10:00 Veld 3   A info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
MF4 43691  Hockeyclub VVV MF6 30   09:00  10:00 uit -     info
MF5 43224  THC Hurley MF5 25   09:20  10:15 uit -     info
   veld 21 C  
 
J6E1 45327  Hockeyclub AMVJ JE1 30   09:45  10:45 uit -     info
   KG2 B  
J6E2 45321  H.C. HISALIS JE1    08:30  09:00 Veld 3   D info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
J6E3 45301  AH & BC JE15    09:30  10:00 Veld 3   D info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
 
J8E1 43882  K.H.C. Strawberries J8E1 30   08:00  09:00 uit -     info
   veld 3CD  
J8E2 44104  H.C. HISALIS J8E1    08:30  09:00 Veld 4   CD info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
J8E3 44136  HC Bloemendaal J8E4    10:00  10:30 Veld 4   CD info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
 
JF1 42504  HC Athena JF1 20   08:10  09:00 uit -     info
JF2 42656  Hockeyclub AMVJ JF2    08:30  09:00 Veld 3   A info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
JF3 42564  M.H.C. Purmerend JF2 30   08:00  09:00 uit -     info

21 april | Oudste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 20916  H.C. Haarlem MA1    15:00  16:00 Veld 1    info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
Fluiten: Marjolijn van Schendel (D1) en Hans Wessel (Trimhockey woensdag)
Hans is scheidsrechter mentor
MA2 21357  AH & BC MA3 30   14:45  16:15 uit -     info
MA3 21105  A.M.H.C. Rood-Wit MA2    17:15  17:45 Veld 2    info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
Fluiten: Edgar Peetam (Trimhockey woensdag) en Arthur Bosch
MA4 21851  Z.H.C. de Kraaien MA4 20   16:55  17:45 uit -     info
 
MB1 20090  HIC MB2 25   14:35  16:00 uit -     info
MB2 20201  Z.H.C. de Kraaien MB2 20   14:55  16:15 uit -     info
MB3 19970  BHC Overbos MB4    13:30  14:15 Veld 2    info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
Fluiten: Margje Horning (MA3) en Olivier de Vries (H Jong 1)
Faye wordt begeleid
MB4 20152  Alkmaarsche M.H.C. MB5    15:30  16:00 Veld 2    info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
Fluiten: Keith Raper en Ruud Maes (JB2)
MB5 19739  MHC de Reigers MB3    17:15  17:45 Veld 3    info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
Fluiten: Tom Jan Ketelaar en Joris Homburg (JC3)
 
MC1 39628  U.H.C.QUI VIVE MC1    11:30  12:30 Veld 1    info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
Fluiten: Arjen Kranendonk
MC2 39689  AHC IJburg MC2 45   13:15  14:45 uit -     info
MC3 39625  MHC de Reigers MC4    13:15  14:15 Veld 1    info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
Fluiten: Bas de Nooijer en Jeroen Vogel (Trimhockey woensdag)
MC4 39611  HC Spaarndam MC1  11:00  12:00 uit -     info
MC5 39656  HC Athena MC6 20   16:25  17:45 uit -     info
MC6 39057  Waterlandse Hockey Club MC3    09:00  10:00 uit -     info
MC7 39648  M.H.C. Purmerend MC5    13:45  14:15 Veld 3    info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
Fluiten: Carlijn Smit (MA3) en Floris van Alkemade
Carlijn wordt begeleid
 
MD1 40799  H.C. Haarlem MD1 35   10:10  11:45 uit -     info
MD2 40788  Z.H.C. de Kraaien MD2 20   07:25  08:45 uit -     info
MD3 40833  Xenios MD4 25   10:35  11:30 uit -     info
MD4 40821  MHC Amstelveen MD3    08:20  09:00 Veld 1    info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
Fluiten: Arnold van der Herberg en Ing Yang Oei
MD5 40735  Hockeyclub AMVJ MD5    12:00  12:30 Veld 3    info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
Fluiten: Jeanette Dr√ľke en Dirk Mes
MD6 40813  AMHC Westerpark MD5  11:15  11:45 uit -     info
MD7 40807  Hockeyclub AMVJ MD7    12:00  12:30 Veld 2    info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
Fluiten: Robbert Bozelie en Thomas Dill (Trimhockey maandag)
 
JA1 23728  MHC de Kikkers JA1    16:45  17:45 Veld 1    info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
Fluiten: Berend van Bemmel en Aart-Jan Nooter (Training senioren)
 
JB1 20633  Xenios JB2 25   16:05  17:30 uit -     info
JB2 20676  MHC Castricum JB2    13:15  14:15 Veld 4    info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
Fluiten: Arnout Gieske (Trimhockey woensdag) en Berend de Vries (JA1 - play off)
JB3 21328  H.C. Haarlem JB2 35   15:40  16:45 uit -     info
 
JC1 38264  Hockey Vereniging Abcoude JC2 25   14:35  16:00 uit -     info
JC2 38263  Alkmaarsche M.H.C. JC2 40   12:50  14:30 uit -     info
JC3 38220  Zandvoortsche Hockey Club JC1    15:15  16:00 Veld 3    info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
Fluiten: Ilka Homburg-van Rijen (Training senioren) en Ruud Maes (JB2)
 
JD1 38787  HC Bloemendaal JD2    09:45  10:45 Veld 1    info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
Fluiten: Geerten van Hooff en Ties Draper
Ties is scheidsrechter mentor
JD2 38802  AMHC Westerpark JD2  10:00  10:45 uit -     info
JD3 38766  MHC de Kikkers JD2    10:15  10:45 Veld 2    info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
Fluiten: Martin Gorlee en Edwin Stokvis
JD4 38760  HC Athena JD7    08:30  09:00 Veld 2    info
   Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
Fluiten: Katja van den Berge en Jonathan Bekaert (JA1 - play off)