headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto

Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - Reigers MA1
16:00
Uit
MA2 - BHC Overbos MA2
17:45 - veld 3
Thuis
MA3 - Alkmaar MA4
16:15
Uit
MA4 - HISALIS MA4
17:30 - veld 2
Thuis
Meisjes B
MB1 - Alliance MB2
14:00 - veld 2
Thuis
MB2 - Hoorn Hoorn (WFHC) MB2
14:00
Uit
MB3 - Myra MB4
16:00 - veld 3
Thuis
MB4 - Qui Vive MB5
16:00
Uit
MB5 - Zandvoort MB2
13:30 - veld 4
Thuis
MB6 - HIC MB6
14:30
Uit
Meisjes C
MC1 - VVV MC1
12:00
Uit
MC2 - Pinoke MC6
16:00 - veld 1
Thuis
MC3 - Rood-Wit MC4
09:00 - veld 3
Thuis
MC4 - Haarlem MC7
14:15
Uit
MC5 - HC Athena MC6
16:00
Uit
MC6 - HMHC Saxenburg MC6
14:15 - veld 3
Thuis
Meisjes D
MD1 - Alliance MD1
10:45 - veld 3
Thuis
MD2 - Myra MD3
09:00 - veld 1
Thuis
MD3 - Haarlem MD3
10:15
Uit
MD4 - HBS MD4
16:00
Uit
MD5 - K.H.C. Strawberries MD2
12:15 - veld 2
Thuis
MD6 - Haarlem MD6
11:45 - veld 4
Thuis
MD7 - HC Athena MD6
10:45 - veld 1
Thuis
MD8 - Westerpark MD6
13:00
Uit
Meisjes E
M6E1 - Xenios ME3
09:00
Uit
M6E2 - Westerpark ME5
10:00 - veld 2
Thuis
M6E3 - Bennebroek ME5
10:15
Uit
M6E4 - Castricum ME3
10:30
Uit
M6E5 - HIC ME7
09:00 - veld 2
Thuis
M6E6 - Purmerend ME6
11:00 - veld 2
Thuis
M8E1 - HC Athena M8E2
11:30
Uit
M8E2 - HMHC Saxenburg M8E2
10:15 - veld 4
Thuis
M8E3 - Hoorn Hoorn (WFHC) M8E1
10:15 - veld 4
Thuis
M8E4 - AHC IJburg M8E5
09:00
Uit
M8E5 - Haarlem M8E5
08:45
Uit
M8E6 - Amsterdam M8E6
09:00 - veld 4
Thuis
Meisjes F
MF1 - HC Athena MF4
09:00 - veld 2
Thuis
MF2 - HC AMVJ MF2
10:00 - veld 2
Thuis
MF3 - MHC Amstelveen MF1
10:00
Uit
MF4 - HIC MF4
11:15
Uit
MF5 - Abcoude MF3
09:00 - veld 2
Thuis
MF6 - HC AMVJ MF6
10:15
Uit
Jongens A
JA1 - Hoorn Hoorn (WFHC) JA1
17:45 - veld 1
Thuis
JA2 - HIC JA2
16:00
Uit
Jongens B
JB1 - Abcoude JB2
15:45
Uit
JB2 - Alkmaar JB4
14:15 - veld 1
Thuis
Jongens C
JC1 - Alkmaar JC1
12:30 - veld 1
Thuis
JC2 - Abcoude JC2
15:45 - veld 2
Thuis
JC3 - Magnus JC1
14:00
Uit
JC4 - Abcoude JC3
14:15
Uit
Jongens D
JD1 - Amsterdam JD5
12:00
Uit
JD2 - Myra JD3
12:15
Uit
JD3 - HC AMVJ JD2
12:30 - veld 3
Thuis
Jongens E
J6E1 - Bloemendaal JE2
10:00 - veld 2
Thuis
J6E2 - VVV JE4
13:00
Uit
J6E3 - Alliance JE5
09:00 - veld 2
Thuis
J8E1 - Pinoke J8E3
09:00 - veld 4
Thuis
J8E2 - Reigers MIX 8E1
09:00
Uit
Jongens F
JF1 - THC Hurley JF1
09:40
Uit
JF2 - HC AMVJ JF3 MIX
09:00
Uit
JF3 - Westerpark JF3
10:00 - veld 2
Thuis
JF4 - AHC IJburg JF5
11:00 - veld 2
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Mini-competitie: zondagochtend 31 maart / 7 en 14 april

Op de zondagochtenden 31 maart, 7 en 14 april (10.30-11.30 uur) vindt de mini-competitie plaats! [...]

BP College TOP Hockeykamp op FIT!

Op 2 en 3 mei keert BP College terug bij FIT met het eerder aangekondigde TOP Hockeykamp. In lijn [...]

De BanneSport FIT VIP avond komt er weer aan!

Op woensdagavond 27 maart organiseert BanneSport wederom de FIT VIP avond! Op deze avond is de [...]

FIT AGENDA

27-3 Opleiding HT2 #6
28-3 KNHB Basisopleiding trainen en co...
31-3 Mini-competitie: