headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto

Wedstrijdschema

Meisjes B
MB3-Z - Hoorn MB2
16:45
Thuis
MB3-Z - Haarlem MB5
18:25
Thuis
Meisjes C
MC1-Z - Pinoke MC2
16:05
Uit
MC1-Z - Rood-Wit MC2
16:55
Uit
MC2-Z - Castricum MC1
09:15
Uit
MC2-Z - Hoorn MC1
10:05
Thuis
MC3-Z - THC Hurley MC4
14:15
Uit
MC3-Z - Zandvoort MC2
15:05
Thuis
MC6-Z - Mijdrecht MC2
11:45
Thuis
MC6-Z - Magnus MC1
13:25
Thuis
MC8-Z - Heerhugowaard MC3
11:45
Uit
MC8-Z - Terriers MC3
12:35
Thuis
Meisjes E
M6E1 - Bennebroek M6E1
10:00 - veld 2
Thuis
M6E2 - Castricum M6E2
11:00
Uit
M6E3 - HMHC Saxenburg M6E3
11:00 - veld 2
Thuis
M6E4 - Alkmaar M6E5
10:00 - veld 2
Thuis
M6E5 - Alliance M6E10
10:30
Uit
M6E6 - Magnus MIX E1
12:15 - veld 2
Thuis
M6E7 - HBS M6E4
11:00
Uit
M8E1-Z - AHC IJburg M8E2
10:05
Uit
M8E1-Z - Kikkers M8E1
10:55
Uit
M8E2-Z - Hoorn M8E2
12:45
Uit
M8E2-Z - Bennebroek M8E2
13:35
Thuis
M8E3-Z - Amsterdam M8E4
09:15
Uit
M8E3-Z - HC Spaarndam M8E1
10:05
Uit
M8E4-Z - Kraaien M8E3
10:05
Thuis
M8E4-Z - Alkmaar M8E3
10:55
Uit
M8E5-Z - Haarlem M8E5
10:05
Uit
M8E5-Z - Xenios M8E4
10:55
Thuis
M8E6 - Hoorn M8E1
11:00 - veld 4
Thuis
Meisjes F
MF1 - THC Hurley MF1
10:00 - veld 2
Thuis
MF2 - FIT MF3
12:15 - veld 2
Thuis
MF3 - FIT MF2
12:15 - veld 2
Uit
MF4 - Westerpark MF5
11:00 - veld 2
Thuis
MF5 - FIT MF6
11:00 - veld 2
Uit
MF6 - FIT MF5
11:00 - veld 2
Thuis
Jongens A
JA2-Z - Amsterdam JA34
17:35
Uit
JA2-Z - Amsterdam JA3
18:25
Uit
Jongens B
JB1-Z - Bloemendaal JB2
14:15
Uit
JB1-Z - Alkmaar JB1
15:55
Uit
Jongens C
JC1-Z - Amsterdam JC5
14:15
Uit
JC1-Z - Rood-Wit JC4
15:05
Uit
JC3-Z - Bloemendaal JC4
14:00
Uit
JC3-Z - THC Hurley JC5
14:50
Thuis
Jongens E
J6E1 - Amsterdam J6E3
11:00
Uit
J6E2 - Amsterdam J6E5
11:00
Uit
J6E3 - Hoorn J6E1
11:00 - veld 2
Thuis
J6E4 - THC Hurley J6E5
12:15 - veld 2
Thuis
J8E1-Z - HC Athena J8E2
09:15
Thuis
J8E1-Z - Alkmaar J8E1
10:55
Thuis
Jongens F
JF1 - THC Hurley JF3
10:00 - veld 2
Thuis
JF2 - HC Athena JF4
12:00
Uit
JF3 - Westerpark JF2
10:15
Uit
Overig
ZAALBLOK - ZAAL AthenA J8E2 - Alkmaar J8E1
10:05
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Mijdrecht MC2 - Magnus MC1
12:35
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Alkmaar JB1 - Bloemendaal JB2
15:05
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Hoorn (WFHC) MB2 - Haarlem MB5
17:35
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Bestuursnieuws - kort verslag ALV

Maandagavond 9 december vond de halfjaarlijkse Algemene Ledenvergadering van AMHC FIT [...]

Trainingen Zaalhockey periode

De Zaalhockey periode draait doorrrr. We schudden Veldhockey en de koude velden van ons af. Wil [...]

Nieuwsflits jeugd januari 2020

De nieuwsflits jeugd is er weer, met informatie over trainingen, onderlinge wedstrijden, tips & [...]

FIT Agenda

30-1 SponsorCie Overleg