headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto

Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - Heerhugowaard MA1
17:45 - veld 1
Thuis
MA2 - Rood-Wit MA5
14:30
Uit
MA3 - Zandvoort MA1
17:15 - veld 2
Thuis
MA4 - AHC IJburg MA4
17:30
Uit
Meisjes B
MB1 - Abcoude MB1
16:00
Uit
MB2 - Haarlem MB3
14:15 - veld 3
Thuis
MB3 - BHC Overbos MB4
14:00
Uit
MB4 - THC Hurley MB5
15:30 - veld 2
Thuis
MB5 - HC Athena MB7
16:30
Uit
MB6 - Waterlandse Hockey Club MB2
13:00 - veld 4
Thuis
Meisjes C
MC1 - HISALIS MC2
12:00
Uit
MC2 - Reigers MC3
13:45 - veld 2
Thuis
MC3 - K.H.C. Strawberries MC3
12:30 - veld 3
Thuis
MC4 - Haarlem MC7
15:30
Uit
MC5 - Terriers MC6
16:00
Uit
MC6 - HC Athena MC7
16:00 - veld 3
Thuis
Meisjes D
MD1 - Kikkers MD1
10:45 - veld 3
Thuis
MD2 - Kikkers MD4
09:00 - veld 1
Thuis
MD3 - Alliance MD7
09:00
Uit
MD4 - Bloemendaal MD5
11:30
Uit
MD5 - HISALIS MD3
10:45 - veld 1
Thuis
MD6 - Hoorn Hoorn (WFHC) MD2
12:00 - veld 2
Thuis
MD7 - VVV MD6
09:00 - veld 3
Thuis
MD8 - Heerhugowaard MD3
11:30
Uit
Meisjes E
M6E1 - HC Athena ME5
10:45
Uit
M6E2 - Bloemendaal ME3
09:30 - veld 2
Thuis
M6E3 - Reigers ME4
10:15
Uit
M6E4 - BHC Overbos ME3
09:00
Uit
M6E5 - THC Hurley ME5
08:30 - veld 2
Thuis
M6E6 - Alliance ME8
10:45 - veld 2
Thuis
M8E1 - Alliance M8E4
15:15
Uit
M8E2 - Alkmaar M8E2
08:30 - veld 4
Thuis
M8E3 - Castricum M8E1
09:45 - veld 4
Thuis
M8E4 - Rood-Wit M8E5
11:00
Uit
M8E5 - Abcoude M8E4
09:00
Uit
M8E6 - Rood-Wit M8E6
09:45 - veld 4
Thuis
Meisjes F
MF1 - VVV MF6
08:30 - veld 2
Thuis
MF2 - Westerpark MF5
08:30 - veld 2
Thuis
MF3 - Abcoude MF1
09:00
Uit
MF4 - Westerpark MF4
09:00
Uit
MF5 - Myra MF5
09:30 - veld 2
Thuis
MF6 - Qui Vive MF3
10:45
Uit
Jongens A
JA1 - Haarlem JA1
16:15
Uit
JA2 - Haarlem JA2
17:45 - veld 3
Thuis
Jongens B
JB1 - Mijdrecht JB1
12:30 - veld 1
Thuis
JB2 - HBS JB4
16:00 - veld 1
Thuis
Jongens C
JC1 - Alecto JC1
10:45
Uit
JC2 - Pinoke JC4
14:15 - veld 1
Thuis
JC3 - HBS JC3
14:00
Uit
JC4 - Pinoke JC5
13:00
Uit
Jongens D
JD1 - Uitgeest JD1
10:15
Uit
JD3 - Westerpark JD4
11:15 - veld 4
Thuis
Jongens E
J6E1 - Myra JE1
08:30 - veld 2
Thuis
J6E2 - Rood-Wit JE5
08:45
Uit
J6E3 - Rood-Wit JE4
09:30 - veld 2
Thuis
J8E1 - Zandvoort J8E1
08:30 - veld 4
Thuis
J8E2 - Xenios J8E2
10:15
Uit
Jongens F
JF1 - Bloemendaal JF3
09:00
Uit
JF2 - Hoorn Hoorn (WFHC) JF1
09:45
Uit
JF3 - AHC IJburg JF3
09:30 - veld 2
Thuis
JF4 - Abcoude JF3
10:45 - veld 2
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Zondag 2 juni afsluiting seizoen & huldigingen!


We nodigen iedereen van harte uit om het seizoen op de club af te sluiten. Er is [...]

Zaterdag 15 juni: Avond C-toernooi!

Avondtoernooi voor alle C-jeugd van FIT! Zaterdag 15 juni vanaf 17.00 uur wordt er weer [...]

Rabobank Fit Familietoernooi: Glamping!!

De inschrijving staat nu open!!!.
Zaterdag 6 juli vindt het "Glamping" [...]

FIT AGENDA

26-5 TD Senioren
29-5 Apentoernooi Jongste Jeugd mini/F/E