headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
Barcommissie
Maurick den Boon
Voorzitter Barcommissie
Babette Koopman
Coördinator bar afsluiters/opstarters
Jacqueline ter Hofstede
Barplanner zaterdag
Marjolein Beijst
Barplanner woensdag/vrijdag
Margot Witte
Coördinator koken voor trainers
Gevonden Voorwerpencommissie

Beheerder Gevonden Voorwerpen

Coördinator Gevonden Voorwerpen
Klus-je-FIT-team
Materiaalcommissie
Guido Leeflang
lid
Niels Koeton
Senioren
Ellis Rowold
lid
Sally Prunec
lid
Veldcommissie
Edwin Konings
Coördinator Gastheren/Gastvrouwen
Sybrand de Vries
lid
Bernard Jan Verkoren
lid
Hans Wessel
lid
Tanja Stam
Voorzitter
Jeroen Verberg
Secretaris a.i.
Jeroen Verberg
Penningmeester
Jan Willem Mulder
Technische Zaken
Chantal Albicher
Hockey Organisatie
Tjibbe Dijk
Accommodatie

Marketing/Communicatie - secretaris bestuur
Misja van Zadel
lid
Arjan Zweers
lid
Martijn Hinfelaar
lid
Esther Bos
vormgeving
Yoram Levi
Voorzitter & Hoofd Meisjes ABCD
Barbara Bos
Hoofd Jongens ABCD
Josine Overbeek
Hoofd Jongste Jeugd
Roosje Simon
Hoofd Senioren
Ilka Homburg-van Rijen
Hoofd Senioren
Lijncoordinatoren
Hans Wessel
Jongens A
Hans Wessel
Jongens B
Bas Thurer
Jongens C
Bas Thurer
Jongens D
Celesta Stockmann
Jongens E
Elisabet van Nielen
Jongens F
Edwin Tjeertes
Meisjes A

Meisjes B
Eva Haks
Meisjes C
Delilah van Eyck
Meisjes D
Barbara Garibbo
Meisjes E 8-tallen
Josine Overbeek
Meisjes E 6-tallen
Elisabet van Nielen
Meisjes F
Lieke Gallé-Herfkens
Coörd. Mini's
Ilka Homburg-van Rijen
Heren/Dames - selctie
Roosje Simon
Dames breedte
Jasper Braakman
Heren breedte
Arjan Hofman
Trimhockey
Erik Goossens
Heren breedte
Tom Barendrecht
Technisch Manager
Merijn van Elk
Hoofdtrainer
Josie Wessel
Hoofdtrainer
Puck Schagen
Hoofdtrainer
Duco van de Velde
Hoofdtrainer
Sylvia Hekker
Ondersteuning Technisch Manager
Opleidingscommissie
Suzanne van Heese
lid
Nimca Zandvliet
lid
Sportiviteit en Respect
Annemarie van der Toorn
lid
Jan Leeuwangh
lid
Katinka Verdurmen
lid
Tuchtcommissie
Arnout Gieske
voorzitter
Willem Molenaar
lid
Babette Koopman
lid
Roald Leuven
lid
VOG commissie
Tanja Stam
lid
Barbara Bos
lid
Ledenadministratie
Jan Taat
Ledenadministrateur
Frank Doting
instroom coördinator
Jurriaan van Heese
Voorzitter Sponsorcommissie
Leoniek Veldhuis
lid

lid

lid
Evenementencommissie
Nanda Weulen Kranenberg
voorzitter
Merith Cohen de Lara
lid
Leanne Herijgers
lid
René Regoor
Penningmeester
Edith van den Hoed
lid
Vion Jamin
Vertrouwenspersoon
Mario Verlaat
Vertrouwenspersoon
Frank Methorst
Wedstrijdsecretaris Jeugd
Liesbeth Schoorlemmer
Wedstrijdsecretaris Jeugd
Eddy Binneveld
Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd
Peter van der Ploeg
Senioren
Dave Suurs
lid

lid

lid

lid

lid

Corona maatregelen AMHC FIT

Actuele Corona instructies & protocol AMHC FIT Jeugd & Senioren
[...]

Scheidsrechter examen

De scheidsrechterexamens komen er weer aan. LET OP:  ivm Corona kun je alleen maar meedoen als [...]

Nieuwe hoofdsponsor H1 en D1: KPO Planontwikkeling

Onze club heeft een mooie traditie opgebouwd met betrokken, regionale sponsors. Dichtbij huis, [...]

FIT Agenda

21-9 Coachavond E8-tallen
23-9 Scheidsrechter examen
24-9 Scheidsrechter examen
28-9 Hoe bereik ik ieder kind?
29-9 Scheidsrechter examen