headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
Barcommissie
Maurick den Boon
Voorzitter Barcommissie
Babette Koopman
Coördinator bar afsluiters/opstarters
Jacqueline ter Hofstede
Barplanner zaterdag
Marjolein Beijst
Barplanner woensdag/vrijdag
Margot Witte
Coördinator koken voor trainers
Gevonden Voorwerpencommissie

Beheerder Gevonden Voorwerpen

Coördinator Gevonden Voorwerpen
Klus-je-FIT-team
Materiaalcommissie
Guido Leeflang
lid
Niels Koeton
Senioren
Ellis Rowold
lid
Sally Prunec
lid
Veldcommissie
Edwin Konings
Coördinator Gastheren/Gastvrouwen
Sybrand de Vries
lid
Bernard Jan Verkoren
lid
Hans Wessel
lid
Tanja Stam
Voorzitter
Jeroen Verberg
Penningmeester
Chantal Albicher
Technische Zaken
Yoram Levi
Hockey Organisatie
Tjibbe Dijk
Accommodatie
Bas Thurer
Communicatie, Evenementen en Sponsoring
Jeroen Verberg
Secretaris a.i.
Misja van Zadel
lid

lid
Martijn Hinfelaar
lid
Esther Bos
vormgeving

Voorzitter
Barbara Bos
Hoofd Jongens ABCD
Eva Haks
Hoofd Meisjes ABCD
Josine Overbeek
Hoofd Jongste Jeugd
Ilka Homburg-van Rijen
Hoofd Senioren
Roosje Simon
Hoofd Senioren
Lijncoordinatoren
Cecilia Huijsman
Jongens A
Cecilia Huijsman
Jongens B
Brigitte van der Bijl
Jongens C
Brigitte van der Bijl
Jongens D
Josine Overbeek
Jongens E 8-tallen
Elisabet van Nielen
Jongens E 6-tallen
Mofadja Soorsma
Jongens F
Mascha van Maenen
Meisjes A
Barbara Garibbo
Meisjes B
Eva Haks
Meisjes C

Meisjes D
Celesta Stockmann
Meisjes E 8-tallen
Tascha Lentze
Meisjes E 6-tallen
Lieke Gallé-Herfkens
Meisjes F
Chantal van der Valk
Mini's & Funkey's
Ilka Homburg-van Rijen
Heren/Dames - selctie
Roosje Simon
Dames breedte
Jasper Braakman
Heren breedte
Arjan Hofman
Trimhockey
Erik Goossens
Heren breedte
Tom Barendrecht
Technisch Manager
Merijn van Elk
Hoofdtrainer
Josie Wessel
Hoofdtrainer
Puck Schagen
Hoofdtrainer
Duco van de Velde
Hoofdtrainer
Sylvia Hekker
Ondersteuning Technisch Manager
Sportiviteit en Respect

lid
Jan Leeuwangh
lid
Katinka Verdurmen
lid
Tuchtcommissie
Arnout Gieske
voorzitter
Willem Molenaar
lid
Babette Koopman
lid
Roald Leuven
lid
VOG commissie
Tanja Stam
lid
Barbara Bos
lid
Ledenadministratie
Jan Taat
Ledenadministrateur
Frank Doting
instroom coördinator
Jurriaan van Heese
Voorzitter Sponsorcommissie
Leoniek Veldhuis
lid
Jeroen Vogel
lid

lid
Evenementencommissie
Ilse Boontje
voorzitter
Merith Cohen de Lara
lid
Leanne Herijgers
lid
René Regoor
Penningmeester
Edith van den Hoed
lid
Vion Jamin
Vertrouwenspersoon
Mario Verlaat
Vertrouwenspersoon
Frank Methorst
Wedstrijdsecretaris Jeugd
Liesbeth Schoorlemmer
Wedstrijdsecretaris Jeugd
Annemiek van der Luit
Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd
Tascha Brakel
Senioren
Dave Suurs
lid
Hotze Lont
lid

lid

lid

lid

controle en inleveren keepersmaterialen

Met het naderen van het einde van het hockeyseizoen is het weer tijd om de keepersmaterialen te [...]

Inschrijving D-toernooi op 19 juni nu open!

Schrijf je snel in voor het D-toernooi op zondag 19 juni 
Het toernooi begint [...]

Teamsamenstelling en afronding seizoen

In de bijlage bij dit nieuwsbericht tref je de brief met informatie met betrekking tot de [...]

FIT Agenda

25-5 D-Toernooi #summervibes