headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
Barcommissie
Elianne in het Veld
voorzitter
Jacqueline ter Hofstede
barplanning zaterdag
Materiaalcommissie
Guido Leeflang
voorzitter
Léon Hooghof
Penningmeester
Jeroen Verberg
Secretaris - Voorzitter a.i.
Jan Willem Mulder
Technische Commissie Jeugd
Tjibbe Dijk
Accommodatie
Tanja Stam
Vereniging - Voorzitter a.i.
Arbitrage Commissie
Sybrand de Vries
Scheidsrechtercommissaris Jeugd
Bernard Jan Verkoren
Scheidsrechtercommissaris Jeugd
Hans Wessel
Scheidsrechtercommissaris Jeugd
Sportiviteit en Respect
Jan Leeuwangh
lid
Annemarie van der Toorn
lid
Tuchtcommissie
Arnout Gieske
voorzitter
Willem Molenaar
lid
Babette Koopman
lid
Roald Leuven
lid
Ledenadministratie
Jan Taat
Ledenadministrateur
Frank Doting
instroom coördinator
Jurriaan van Heese
Voorzitter Sponsorcommissie
Mathieu Grob
lid
Jeroen Groenewoud
lid
Chantal Albicher
voorzitter

Penningmeester
Jan Willem Mulder
gedelegeerd bestuurslid TCJ
Chantal Albicher
Coördinator Technische Staf Jeugd
Alex Hoetink
Hoofd Jongens ABCD
Yoram Levi
Hoofd Meisjes ABCD
Delilah van Eyck
Hoofd Jongste Jeugd
Barbara Bos
Secretaris
Lijncoordinatoren
Hans Wessel
Jongens B
Celesta Stockmann
Jongens E
Edwin Tjeertes
Meisjes A
Yoram Levi
Meisjes B
Barbara Bos
Meisjes C
Henk Bronk
Meisjes D
Delilah van Eyck
Meisjes E 8-tallen
Barbara Garibbo
Meisjes E 6-tallen
Elisabet van Nielen
Coörd. Mini's
Bas Thurer
Jongens D
Josine Overbeek
Meisjes F
Hans Wessel
Jongens A
Bas Thurer
Jongens C
Josine Overbeek
Jongens F
Technische Staf Jeugd
Tom Barendrecht
Hoofdtrainer
Josie Wessel
Hoofdtrainer
Merijn van Elk
Hoofdtrainer
Jan Willem Boerrigter
Hoofdtrainer
Kim de Jonge
Hoofdtrainer
Levi Ossenkoppele
Hoofdtrainer
Ilka Homburg-van Rijen
TC-lid Heren/Dames 1
Roosje Simon
TC-lid Dames breedte
Erik Goossens
TC-lid Heren breedte
Arjan Hofman
TC-lid Trimhockey
Evenementencommissie
Nanda Weulen Kranenberg
voorzitter

lid

Penningmeester

lid
Vion Jamin
Vertrouwenspersoon
Mario Verlaat
Vertrouwenspersoon
Frank Methorst
Wedstrijdsecretaris Jeugd
Liesbeth Schoorlemmer
Wedstrijdsecretaris Jeugd
Eddy Binneveld
Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd
Peter van der Ploeg
Senioren
Peter van der Ploeg
Senioren
Heleen Winkelhuijzen
lid
Roland Borst
lid
Jurriaan van Heese
lid
Arnout Gieske
lid
Dave Suurs
lid

24 november 19:30 uur PubQuiz

Vanwege het succes van vorig jaar, kan er dit seizoen natuurlijk geen pubquiz ontbreken. Daarom [...]

* 8 december // Zaalhockeycoaching: introductie & demonstratie *

Zondag 8 december in Sporthal Oostzaan zijn alle coaches ABCDE8 welkom en van harte uitgenodigd, [...]

Nieuw bij FIT: De Gastheer!

FIT heeft sinds begin dit jaar iets nieuws: de Gastheer!
Sinds begin dit jaar hebben [...]

FIT Agenda

16-11 Inleveren Lotenboekjes Grote Club...
20-11 Zaalhockey informatieavond
22-11 Silvercup Dames1 - Weesp D1 20:3...
28-11 Businessborrel
28-11 Avondcursus spelregels Zaal